Etoto daje graczom 20 PLN na środę!

Firma bukmacherska Etoto na środę, to jest 19 grudnia, przygotowała ofertę, w ramach której można zgarnąć 20 PLN zwrotu w przypadku przegranej!

Etoto daje graczom 20 PLN na środę!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz przede wszystkim posiadać konto u legalnego bukmachera Etoto. Rejestracja w tym przypadku zajmuje tylko chwilę, a wszystko można załatwić całkowicie przez internet. 

20 PLN przyznawane jest tylko osobom, którym nie uda się trafić pierwszego kuponu postawionego w ciągu dnia. Stawka minimalna kwalifikacyjnego zakładu to 100 PLN. 

Bukmacher Etoto bierze pod uwagę jedynie zakłady wielokrotne, a więc nie można odebrać premii, stawiając kupony SOLO. Na jedno konto może przypaść maksymalnie jeden zwrot. 

Legalna firma bukmacherska Etoto organizuje przed świętami wiele interesujących promocji, w których do odebrania są freebety, zakłady bez ryzyka i nie tylko. Wszystko to w ramach kalendarza promocji adwentowych! 

Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w obstawianiu, możesz założyć konto w Etoto całkowicie za darmo. W tym celu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej albo aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj, by przed dokonaniem rejestracji sprawdzić aktualny bonus powitalny dostępny u bukmachera! Warto odebrać prezent na start, by lepiej rozpocząć przygodę z obstawianiem! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button
Close