Zostań ekspertem bukmacherskim i odbierz 5000 PLN!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna szukają eksperta od polskiej piłki nożnej. Postaw kupon z wybranymi meczami, a jeżeli wygrasz, otrzymasz 5000 PLN dodatku!

Zostań ekspertem bukmacherskim i odbierz 5000 PLN!

33 bonusu do wygranych!

W promocji może wziąć udział tylko i wyłącznie osoba, która jest zarejestrowana na www.eFortuna.pl. Konto bukmacherskie można założyć online, za darmo i o każdej porze dnia i nocy. Bonus przyznawany jest za prawidłowe wytypowanie meczów znajdujących się w specjalnej ofercie „EKSPERT+”. Dodatkowo, za dodanie do kuponu konkretnej liczby zdarzeń można zgarnąć procentowe doładowanie wygranych nawet do 33 procent!

Oferta specjalna to znakomita okazja dla osób, które przy małym wkładzie pieniężnym chciałby zdobyć ogromne wygrane. Jakiś czas temu pewien gracz zagrał „EKSPERT+” na Ligę Europy i niecałe 5 złotych stawki zamienił na kilkanaście tysięcy złotych!

Gracz musi postawić kupon do 2 marca do godziny 18.00, jeżeli chce skorzystać z promocji. W przypadku dodatku procentowego do wygranych, należy wybrać odpowiedni z nich po spełnieniu warunków. Premię dodaje się w taki sam sposób, jak mecze. Oczywiście, w jednym kuponie promocyjnym można zastosować tylko jeden bonus!

ZOBACZ AKTUALNĄ OFERTĘ LEGALNEGO BUKMACHERA NA WWW.EFORTUNA.PL!

Minimalna stawka za zakład typu Ekspert+ wynosi 5 złotych.

Oferta Ekspert+ w Fortuna Online
Oferta Ekspert+ w Fortuna Online

Ekspert bukmacherski 2018

W przypadku, gdy w danym Ekspercie+ więcej niż jeden Klient trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia to Bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Bonusy w tej promocji to:

  • 8 i 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (+ 11% do wygranej)
  • 10 i 11 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+ 22% do wygranej)
  • Min. 12 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+ 33% do wygranej)

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close