Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Ranking TOP systemów

Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Co trzeba wiedzieć, by wygrywać u bukmachera, a nie tylko patrzeć na swoje kolejne przegrane? Mamy informacje poparte danymi z tego roku – tutaj nie ma mowy o przestarzałych sposobach!

Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Aktualne dane na rok 2020
Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Ranking TOP systemów

Jak ograć bukmachera?

Każdy zaczyna grać u bukmachera z jakiegoś mniej lub bardziej głębszego powodu. Zazwyczaj chodzi jednak nie tylko o zabicie nudy, a przede wszystkim o to, by zarobić pieniądze. Czasem więcej, czasem mniej, ale motywacja zawsze wygląda tak samo.

Dowodem na to, o czym piszemy może być fakt, że w sieci nietrudno jest znaleźć poradniki na temat tego, jak ograć bukmachera albo jak dużo zarabiać na obstawianiu meczów. Pamiętajmy jednak, że duża dostępność takich materiałów wcale nie idzie w parze z dostępnymi możliwościami. A już na pewno nie możemy się nastawiać na prostą drogę do celu.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Czy na bukmacherce można zarabiać?

Każdy fan piłki nożnej czy innego sportu chciałby zdobywać pieniądze dzięki swojej pasji. Kiedy o zawodowym graniu nie ma mowy, na myśl przychodzą nam właśnie zakłady bukmacherskie. Czy z bukmacherki da się wyżyć? Oczywiście, ale potrafi to bardzo niewielu typerów. W zawodowstwie bowiem nie chodzi tylko o skuteczne obstawianie, ale także o cierpliwość. Bez niej nie ma mowy o odniesieniu sukcesu.

Kiedy mowa o zarabianiu na meczach, często przychodzi do głowy skuteczny system bukmacherski. To coś w rodzaju złotej recepty, która ma nas zaprowadzić na bukmacherski szczyt po najmniejszej linii oporu. O co w tym wszystkim chodzi i czy rzeczywiście jest sposób na to, by wygrywanie u bukmachera stało się naszą codziennością?

Jak grać u bukmachera, by wygrywać? Sprawdź systemy bukmacherskie!

Jeżeli chcemy obstawiać mecze u bukmachera i robić to skutecznie, musimy przede wszystkim zapomnieć o poradnikach typu jak zawsze wygrywać u buka albo zakazane systemy bukmacherskie. Kreatywność internetowych autorów nie zna granic, ale prawda niektórych pewnie zaboli: tego typu materiały nie mają wiele wspólnego z prawdą i dobrze to sobie uświadomić możliwie jak najszybciej.

zarabianie u bukmachera
Systemy bukmacherskie – skuteczne zarabianie u bukmachera

Aby wygrywać u bukmachera, potrzebny jest nam system bukmacherski zawodowców, czyli… konsekwentne granie zgodne z analizą statystyk oraz innych faktów. To tylko tyle w teorii, a jak jest z praktyką?

Jak obstawiają najlepsi typerzy w Polsce?

Jaki sposób na obstawianie mają najlepsi typerzy w Polsce? Pewnie kilka tych najpopularniejszych można by było zebrać w kupę, ale każdy z zawodowców ma nieco inne warianty pewnych systemów i pisanie konkretów zajęłoby bardzo wiele czasu, a być może nawet nie jest to w ogóle możliwe.

Większość dobrych typerów nie zwraca uwagi na trendy i gra tylko według własnych przekonań. Trzeba dobrze analizować statystyki, dużo czytać i mieć zawsze czas na to, by przyznać się do błędu. Bez tego wszystkiego ani rusz!

Pewne jest to, że żaden zawodowiec nie patrzy na typy dnia z internetu, a już na pewno nie opiera się tylko na nich i niczym więcej. Gdyby tak rzeczywiście było, każdy mógłby utrzymywać się z bukmacherki w prosty sposób, a to z kolei sprawiłoby, że nie powstałyby nowe strony do obstawiania.

skuteczny system bukmacherski
skuteczny system bukmacherski 0 który jest najlepszy?

Jaki jest najlepszy system bukmacherski?

Najlepszy system bukmacherski w tym roku poszukiwany jest przez tysiące graczy z całego kraju. Szczególnie początkujący szukają gotowych rozwiązań na to, by zarabiać na zakładach bez względu na okoliczności. Chodzi o metodę na granie bez obaw o przegranie wszystkich swoich pieniędzy. Najlepiej, gdyby można było w ten sposób obstawiać piłkę nożną, ale trudno wybrzydzać, gdy chodzi o zarabianie bez ruszania się sprzed komputera.

Systemy bukmacherskie są bardzo różne, ale żaden nie daje gwarancji zdobywania pieniędzy od rana do późnego wieczora. I w każdym mamy słabe punkty, które potrafią pokrzyżować plany. Jeżeli chcielibyście znaleźć gotowca, tutaj nie będziecie mieli takiej możliwości. To bardzo proste: jeżeli mamy wygrywać, musimy patrzeć przede wszystkim na to, co sami potrafimy i czego jeszcze moglibyśmy się nauczyć.

Progresja, a może granie samych pewniaków? Sposobów jest wiele!

Każdy typer ma jeden czy dwa ulubione sposoby na wygrywanie u bukmachera. Kiedyś dużą popularnością cieszyła się progresja, jednak potencjalne zyski zupełnie nie rekompensowały, z czym trzeba było się zmierzyć. Na wygrane często trzeba było czekać bardzo długo, a a gdy już przychodziły, wcale nie cieszyły, patrząc na to, ile przed nimi wydaliśmy.

Jak odebrać 29 PLN bez wpłaty na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Dla niektórych systemem jest granie na pewniaki, czyli wybieranie kilku meczów po niskich kursach. Taki kupon stawia się za większą sumę i w ten sposób można dość dużo zyskać. Jeśli się ma szczęście, a z tym też bywa różnie, bo nawet najwięksi faworyci potrafią zawieść swoich kibiców.

Tak naprawdę złotej zasady na wygrywanie nie ma i dlatego tak ważne jest to, by eksperymentować i szukać czegoś, co najbardziej przypadnie nam do gustu. Oczywiście, nikt nie broni nam wzorować się na najlepszych w branży, ale podążanie za nimi na ślepo nie ma najmniejszego sensu.

Jedno jest pewne: w STS dają 29 PLN bez depozytu za rejestrację konta!

Bukmacher STS jest najpopularniejszą marką typerską w naszym kraju i to właśnie jego bonus powitalny wzbudza największe zainteresowanie. Nawet jeśli dopiero szukamy własnej drogi do typerskiego szczęścia, pewne jest to, że na www.STS.pl będziemy mogli skorzystać ze specjalnej premii startowej dla nowych klientów.

Za samo założenie profilu na stronie www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN bez wpłaty, czyli bonus, który nie musi być poprzedzany jakimkolwiek przelewem z konta bankowego. Prezent jest przyznawany jako freebet. Po naszemu jest to po prostu darmowy zakład. Aby odebrać kasę od STS, wystarczy wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Nowi klienci mogą od STS dostać także 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. W tym celu wystarczy, że dokonają depozytu na konto – automatycznie mogą liczyć wówczas na premię o wartości 100% wpłaty.

A to jeszcze nie wszystko! Na STS Betgames, czyli legalne karty jak poker, do odebrania jest 20 PLN zakładu bez ryzyka. Sprawa jest wyjątkowo prosta: w razie wygranej w pierwszym kuponie mamy wszystkie środki dla siebie, a gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – otrzymujemy zwrot stawki.

Betfan – obstawianie bez podatku dla każdego!

Firma bukmacherska Betfan stażem nie jest w stanie nawet po części zrównać się z STS. Mimo to, mówimy tutaj o marce, która umożliwia obstawianie bez podatku i jest jedną z najpopularniejszych w kraju. Jeżeli chcemy sprawdzić jej ofertę, możemy to zrobić na www.Betfan.pl.

Marka Betfan to dokonała propozycja dla tych, którzy lubią testować bardzo niekonwencjonalne sposoby obstawiania. Pozwala ona, na przykład, na granie na pogodę czy wydarzenia niezwiązane ze sportem. Innym godnym uwagi elementem oferty są zakłady na występy zawodników: ile zaliczą podań, ile przejęć piłki i tak dalej.

Osoby, które jeszcze nie grały w Betfan, mogą zarejestrować konto na stronie www.Betfan.pl. Po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje się 600 złotych jako zakład bez ryzyka – bez konieczności obrotu! O co w tym chodzi? W razie przegranej bukmacher oddaje nam z powrotem zainwestowane pieniądze, a te nie są bonusem tylko gotówką, z którą możemy zrobić co tylko nam się podoba.

Betfan kod bonusowy
Betfan kod bonusowy na darmowy bonus

Bonus powitalny w Betfan jest jednym z najwyższych w naszym kraju. Tak zwany Pakiet Pudziana to gwarancja zdobycia nawet 3000 złotych – za trzy pierwsze wpłaty, a także w formie doładowania wygranych x10!

Jak widać, do zdobywania pieniędzy nie są potrzebne specjalne systemy bukmacherskie. Liczą się głównie dobre chęci – konsekwencja i szlifowanie umiejętności analitycznych to także podstawa i potwierdzi to każdy szanowany zawodowiec.

A jakie są wasze metody na wygrywanie? Jeżeli chcecie, możecie podzielić się z innymi typy najskuteczniejszymi metodami na zarabianie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button