Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Ranking TOP systemów

Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Co trzeba wiedzieć, by wygrywać u bukmachera, a nie tylko patrzeć na swoje kolejne przegrane? Mamy informacje poparte danymi z tego roku – tutaj nie ma mowy o przestarzałych sposobach!

Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Aktualne dane na rok 2020
Jaki jest najlepszy system bukmacherski? Ranking TOP systemów

Jak ograć bukmachera? Wybierz najlepszy system bukmacherski!

Każdy zaczyna grać u bukmachera z jakiegoś mniej lub bardziej głębszego powodu. Zazwyczaj chodzi jednak nie tylko o zabicie nudy, a przede wszystkim o to, by zarobić pieniądze. Czasem więcej, czasem mniej, ale motywacja zawsze wygląda tak samo.

Dowodem na to, o czym piszemy może być fakt, że w sieci nietrudno jest znaleźć poradniki na temat tego, jak ograć bukmachera albo jak dużo zarabiać na obstawianiu meczów. Pamiętajmy jednak, że duża dostępność takich materiałów wcale nie idzie w parze z dostępnymi możliwościami. A już na pewno nie możemy się nastawiać na prostą drogę do celu.

Najlepsze systemy bukmacherskiePopularność
System Martingale8/10
System Fibonacci7/10
System Value Betting7/10
Popularne systemy bukmacherskie

Odpowiedzenie na pytanie, jak ograć bukmachera może wydawać się proste i po części takie jest, bo sposób na wygrywanie u bukmachera to po prostu… skuteczne typowanie. Problem w tym, że nie wszyscy wiedzą, co zrobić, by zarabiać na pewniakach w miarę regularnie.

Początkującym często wydaje się, że zawodowcy mają swoje systemy bukmacherskie, z których korzystają, aby powiększać swoje saldo pieniężne. Czy jednak aby na pewno, jak za dotknięciem różdżki, można sprawić, że zarabianie u bukmachera będzie dla nas codziennością, a nie powodem do świętowania? Stawiający pierwsze kroki w tej materii mają właśnie takie zdanie. Sprawa często wygląda jednak zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażają. Po rejestracji u bukmachera zaczynają się pierwsze schody, a wówczas większość zaczyna zastanawiać się, co zrobić, by zarabiać na obstawianiu.

Nie radzimy wpisywać właśnie podobnych pytań w wyszukiwarce, ponieważ wyniki mocno nas rozczarują. No, chyba że interesują nas bajki, to w takiej sytuacji naszej satysfakcji nie będzie końca. Autor każdej strony internetowej chce, by czytelnik właśnie u niego odnalazł odpowiedź na nurtujące go kwestie. I zrobi wszystko, aby przekonać do swoich racji i zachęcić do rejestracji w konkretnym miejscu. Niestety, bo przez to tworzą się wokół zakładów różne mity, a przez nie bardzo łatwo o niepotrzebne rozczarowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

TOP 3 najlepsze systemy bukmacherskie

Istnieje wiele systemów bukmacherskich, które obiecują pomóc graczom w wygrywaniu pieniędzy w zakładach sportowych. Jednakże, zdecydowanie warto zaznaczyć, że nie ma gwarancji, że każdy system bukmacherski będzie działał dla każdego gracza. Takie systemy mogą być przydatne dla jednych, ale dla innych mogą okazać się bezużyteczne lub wręcz szkodliwe. W tym artykule przyjrzymy się trzem najlepszym systemom bukmacherskim i omówimy ich zalety i wady.

System Martingale

System Martingale to jeden z najpopularniejszych systemów bukmacherskich. Polega on na tym, że gracz zaczyna odstawiać małe zakłady na każdym zakładzie i podwaja stawkę po każdej przegranej. Kiedy gracz wygra, wraca do początkowej stawki i zaczyna od nowa. Dzięki temu, że po każdej przegranej stawka jest podwajana, gracz wygrywa zawsze minimalnie więcej niż przegrał w poprzednim zakładzie.

Zaletą systemu Martingale jest to, że pozwala graczowi odzyskać swoje straty i wygrać pieniądze. Jednakże, jego wadą jest to, że może on prowadzić do dużych strat, zwłaszcza gdy gracz przegrywa wiele razy pod rząd. Ostatecznie, podwajanie stawki po każdej przegranej może spowodować, że gracz przegra wszystkie swoje pieniądze.

System Fibonacci

System Fibonacci opiera się na ciągu liczb Fibonacciego, który składa się z kolejnych liczb, zaczynając od zera i jedynki, a następnie dodając kolejne liczby w ciągu poprzez dodawanie dwóch poprzednich liczb. W systemie Fibonacci gracz zaczyna odstawiać małe zakłady, które są określone przez pierwszą liczbę w ciągu Fibonacciego (czyli 1). Kiedy gracz przegrywa, stawka zostaje podniesiona do następnej liczby w ciągu Fibonacciego, a kiedy gracz wygrywa, stawka zostaje obniżona o dwie liczby w ciągu.

Najlepsze ofertyBukmacherBonus
Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Zaletą systemu Fibonacci jest to, że stawki rosną wolniej niż w systemie Martingale, co oznacza, że gracze ryzykują mniej i mają większą szansę na dłuższą grę. Wadą jest to, że system ten nie gwarantuje wygranej, a czasem gracze muszą przegrywać wiele razy pod rząd, zanim uda im się wygrać pieniądze.

System Value Betting

System Value Betting polega na szukaniu wartościowych zakładów, które oferują większe szanse na wygraną niż wskazuje na to kurs bukmachera. Gracz musi dokładnie zbadać każdy mecz i porównać swoje prognozy z kursami bukmachera. Jeśli gracz znajdzie wartościowy zakład, postawi na niego wysoką stawkę, aby maksymalizować swoje wygrane.

Zaletą systemu Value Betting jest to, że pozwala on graczom na zwiększenie swoich szans na wygraną poprzez wybieranie zakładów o lepszych kursach. Wadą jest to, że wymaga on dużo czasu i wysiłku, aby dokładnie przebadać każdy mecz i znaleźć wartościowe zakłady.

Który system bukmacherski będzie dla mnie najlepszy?

Wszystkie trzy systemy bukmacherskie omówione w tym artykule mają swoje zalety i wady. System Martingale jest bardzo popularny, ale może prowadzić do dużych strat, zwłaszcza gdy gracz przegrywa wiele razy pod rząd. System Fibonacci ryzykuje mniej, ale nie gwarantuje wygranej, a czasem gracze muszą przegrywać wiele razy pod rząd, zanim uda im się wygrać pieniądze. System Value Betting pozwala na zwiększenie szans na wygraną poprzez wybieranie zakładów o lepszych kursach, ale wymaga dużo czasu i wysiłku.

Należy również pamiętać, że każdy system bukmacherski ma swoje ograniczenia i nie może być stosowany we wszystkich sytuacjach. W końcu, zakłady sportowe są grą losową, a wynik każdego meczu jest nieprzewidywalny. Ostatecznie, sukces w zakładach sportowych zależy od szczęścia, dobrej wiedzy o sporcie i umiejętności zarządzania ryzykiem.

Jeśli chcesz wygrywać w zakładach sportowych, powinieneś wypróbować różne systemy i znaleźć ten, który działa najlepiej dla Ciebie. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest umiejętność zarządzania ryzykiem i nie ryzykowanie więcej, niż jesteś gotowy stracić.

Czy na bukmacherce można zarabiać?

Każdy fan piłki nożnej czy innego sportu chciałby zdobywać pieniądze dzięki swojej pasji. Kiedy o zawodowym graniu nie ma mowy, na myśl przychodzą nam właśnie zakłady bukmacherskie. Czy z bukmacherki da się wyżyć? Oczywiście, ale potrafi to bardzo niewielu typerów. W zawodowstwie bowiem nie chodzi tylko o skuteczne obstawianie, ale także o cierpliwość. Bez niej nie ma mowy o odniesieniu sukcesu.

Kiedy mowa o zarabianiu na meczach, często przychodzi do głowy skuteczny system bukmacherski. To coś w rodzaju złotej recepty, która ma nas zaprowadzić na bukmacherski szczyt po najmniejszej linii oporu. O co w tym wszystkim chodzi i czy rzeczywiście jest sposób na to, by wygrywanie u bukmachera stało się naszą codziennością?

Warto na chwilę zatrzymać się przy tym, co mamy na myśli, myśląc o zarabianiu u bukmachera. Dla jednych będzie to dorabianie do pensji, a dla innych szansa na poprawienie jakości życia o tysiąc procent.

Fortuna wygrany kupon. Ogromny zysk!
Fortuna wygrany kupon. Ogromny zysk!

Musimy mieć na uwadze to, że zarabianie u bukmachera to nie wygrywanie każdego dnia tysięcy złotych. To nie są realne scenariusze. Jeżeli nie chcemy mocno odrywać się od rzeczywistości, powinniśmy wiedzieć, że istnieje szansa wygrywania na obstawianiu, ale wygrane będą w graniach kilkuset złotych, ewentualnie kilku tysięcy. Oczywiście, możemy co jakiś czas zagrać kupon, który spłaci naszą hipotekę czy pomoże odłożyć dużą sumę pieniędzy. Nie będziemy jednak na pewno świętowali takich kolosalnych zysków dzień po dniu.

Niemniej jednak, na bukmacherce da się zarabiać. Jeżeli nie zaczniemy od razu od wygórowanych oczekiwań, nie rozczarujemy się, a tym samym będzie nam łatwiej dążyć do celu, jaki sobie obraliśmy. Jednocześnie trzeba zawsze pamiętać, iż nie da się zawsze trafiać swoich typów i każdemu zdarzają się przegrane, a te absolutnie nie skreślają nikogo w dążeniach do zostania dobrym graczem.

Jak grać u bukmachera, by wygrywać? Sprawdź systemy bukmacherskie!

Jeżeli chcemy obstawiać mecze u bukmachera i robić to skutecznie, musimy przede wszystkim zapomnieć o poradnikach typu jak zawsze wygrywać u buka albo zakazane systemy bukmacherskie. Kreatywność internetowych autorów nie zna granic, ale prawda niektórych pewnie zaboli: tego typu materiały nie mają wiele wspólnego z prawdą i dobrze to sobie uświadomić możliwie jak najszybciej.

zarabianie u bukmachera
Systemy bukmacherskie – skuteczne zarabianie u bukmachera

Aby wygrywać u bukmachera, potrzebny jest nam system bukmacherski zawodowców, czyli… konsekwentne granie zgodne z analizą statystyk oraz innych faktów. To tylko tyle w teorii, a jak jest z praktyką?

Możemy zagwarantować to, że nikt nie jest w posiadaniu systemu przynoszącego regularne zarobki. Zawodowcy po prostu spędzają wiele czasu na analizie statystyk i starają się robić wszystko, by wyciągać z nich jak najwięcej odpowiednich wniosków. To, najprościej rzecz ujmując, daje do zrozumienia, iż trzeba się napracować, by mieć z tego korzyści.

Jeżeli chodzi o pytanie, jak grać u bukmachera, by wygrywać, należy po prostu zauważyć to, że liczy się częstsze stawienie skutecznych typów od tych nieprawidłowych. Niektórzy próbują działać na własną rękę, a inni z kolei wybierają gotowe typy bukmacherskie. Nie możemy żadnego z tych sposobów określić jako nieodpowiedni. Jeżeli przynosi zamierzone skutki, nie mamy się czym martwić.

Jak obstawiają najlepsi typerzy w Polsce?

Jaki sposób na obstawianie mają najlepsi typerzy w Polsce? Pewnie kilka tych najpopularniejszych można by było zebrać w kupę, ale każdy z zawodowców ma nieco inne warianty pewnych systemów i pisanie konkretów zajęłoby bardzo wiele czasu, a być może nawet nie jest to w ogóle możliwe.

Większość dobrych typerów nie zwraca uwagi na trendy i gra tylko według własnych przekonań. Trzeba dobrze analizować statystyki, dużo czytać i mieć zawsze czas na to, by przyznać się do błędu. Bez tego wszystkiego ani rusz!

Pewne jest to, że żaden zawodowiec nie patrzy na typy dnia z internetu, a już na pewno nie opiera się tylko na nich i niczym więcej. Gdyby tak rzeczywiście było, każdy mógłby utrzymywać się z bukmacherki w prosty sposób, a to z kolei sprawiłoby, że nie powstałyby nowe strony do obstawiania.

skuteczny system bukmacherski
skuteczny system bukmacherski 0 który jest najlepszy?

Jaki jest najlepszy system bukmacherski?

Najlepszy system bukmacherski w tym roku poszukiwany jest przez tysiące graczy z całego kraju. Szczególnie początkujący szukają gotowych rozwiązań na to, by zarabiać na zakładach bez względu na okoliczności. Chodzi o metodę na granie bez obaw o przegranie wszystkich swoich pieniędzy. Najlepiej, gdyby można było w ten sposób obstawiać piłkę nożną, ale trudno wybrzydzać, gdy chodzi o zarabianie bez ruszania się sprzed komputera.

Systemy bukmacherskie są bardzo różne, ale żaden nie daje gwarancji zdobywania pieniędzy od rana do późnego wieczora. I w każdym mamy słabe punkty, które potrafią pokrzyżować plany. Jeżeli chcielibyście znaleźć gotowca, tutaj nie będziecie mieli takiej możliwości. To bardzo proste: jeżeli mamy wygrywać, musimy patrzeć przede wszystkim na to, co sami potrafimy i czego jeszcze moglibyśmy się nauczyć.

Progresja, a może granie samych pewniaków? Sposobów jest wiele!

Każdy typer ma jeden czy dwa ulubione sposoby na wygrywanie u bukmachera. Kiedyś dużą popularnością cieszyła się progresja, jednak potencjalne zyski zupełnie nie rekompensowały, z czym trzeba było się zmierzyć. Na wygrane często trzeba było czekać bardzo długo, a a gdy już przychodziły, wcale nie cieszyły, patrząc na to, ile przed nimi wydaliśmy.

Jak odebrać bonus powitalny z limitowanym kodem „BETONLINE” na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Dla niektórych systemem jest granie na pewniaki, czyli wybieranie kilku meczów po niskich kursach. Taki kupon stawia się za większą sumę i w ten sposób można dość dużo zyskać. Jeśli się ma szczęście, a z tym też bywa różnie, bo nawet najwięksi faworyci potrafią zawieść swoich kibiców.

Tak naprawdę złotej zasady na wygrywanie nie ma i dlatego tak ważne jest to, by eksperymentować i szukać czegoś, co najbardziej przypadnie nam do gustu. Oczywiście, nikt nie broni nam wzorować się na najlepszych w branży, ale podążanie za nimi na ślepo nie ma najmniejszego sensu.

Jedno jest pewne: w STS dają ponad 1600 zł na typowanie!

Bukmacher STS jest najpopularniejszą marką typerską w naszym kraju i to właśnie jego bonus powitalny wzbudza największe zainteresowanie. Nawet jeśli dopiero szukamy własnej drogi do typerskiego szczęścia, pewne jest to, że na www.STS.pl będziemy mogli skorzystać ze specjalnej premii startowej dla nowych klientów.

Za samo założenie profilu na stronie www.STS.pl do odebrania jest 100 zł w postaci zakładu bez ryzyka po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jednocześnie przy przelewie korzystamy na starcie z premii 100% do kwoty 300 zł. Aby odebrać kasę od STS, wystarczy wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„.

sts online rejestracja z bonusem
STS kod promocyjny

W ramach bonusu powitalnego dla graczy przygotowano trzy specjalne premie otrzymywane od kolejnych wpłat. To bardzo nieliczna promocja dostępna na polskim rynku, gdzie na dobry początek zgarnia się jeden bonus, ale jest ich znacznie więcej. Dzięki temu można rozpocząć typowanie z wysokiego pułapu finansowego – zamiast 300 zł mieć nawet 600 i tak dalej, i tak dalej.

Jakie dostępne są w STS bonusy na start? Oto one:

  • 100% do 300 zł przy wpłacie pierwszej
  • 50% do 500 zł przy wpłacie drugiej
  • 50% do 700 zł przy wpłacie trzeciej

A to jeszcze nie wszystko! Na STS Betgames, czyli legalne karty jak poker, a do tego w wirtualnych sportach do odebrania jest 20 PLN zakładu bez ryzyka. Sprawa jest wyjątkowo prosta: w razie wygranej w pierwszym kuponie mamy wszystkie środki dla siebie, a gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – otrzymujemy zwrot stawki.

Betfan – obstawianie bez podatku dla każdego!

Firma bukmacherska Betfan stażem nie jest w stanie nawet po części zrównać się z STS w liczbie aktywnych klientów. Mimo to, mówimy tutaj o marce, która umożliwia obstawianie na ciekawych warunkach i pomału staje się jedną z najpopularniejszych w kraju. Jeżeli chcemy sprawdzić jej ofertę, możemy to zrobić na www.Betfan.pl.

Betfan kod bonusowy
Betfan kod bonusowy na darmowy bonus

Marka Betfan to dokonała propozycja dla tych, którzy lubią testować bardzo niekonwencjonalne sposoby obstawiania. Pozwala ona, na przykład, na granie na pogodę czy wydarzenia niezwiązane ze sportem. Innym godnym uwagi elementem oferty są zakłady na występy zawodników: ile zaliczą podań, ile przejęć piłki i tak dalej.

Osoby, które jeszcze nie grały w Betfan, mogą zarejestrować konto na stronie www.Betfan.pl. Po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje się 600 złotych jako zakład bez ryzyka – bez konieczności obrotu! O co w tym chodzi? W razie przegranej bukmacher oddaje nam z powrotem zainwestowane pieniądze, a te nie są bonusem tylko gotówką, z którą możemy zrobić co tylko nam się podoba.

Bonus powitalny w Betfan to także 100% do 1000 zł przy drugim depozycie na konto. Gracz po zleceniu pierwszego przelewu do bukmachera odbiera  środki do wykorzystania na obstawianie i dzięki temu może pozwolić sobie na obstawianie za większe środki, niż normalnie.

Jak widać, do zdobywania pieniędzy nie są potrzebne specjalne systemy bukmacherskie. Liczą się głównie dobre chęci – konsekwencja i szlifowanie umiejętności analitycznych to także podstawa i potwierdzi to każdy szanowany zawodowiec.

A jakie są wasze metody na wygrywanie? Jeżeli chcecie, możecie podzielić się z innymi typy najskuteczniejszymi metodami na zarabianie!

Early Payout u bukmachera Fuksiarz. Sposób na częstsze wygrywanie!

Na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl dla wszystkich klientów dostępna jest opcja Early Payout. Dzięki niej można wygrywać częściej, niż zwykle, ponieważ zaskakujące rozstrzygnięcie w meczu nie musi od razu oznaczać straty pieniędzy. Załóżmy, że postawiliśmy na drużynę X, która w spotkaniu wychodzi na prowadzenie 2:0, a potem nie udaje jej się utrzymać przewagi o statecznie remisuje 2:2. U prawie wszystkich bukmacherów, co oczywiste, jako zwycięskie rozliczone będą typy na remis. W Fuksiarzu jest inaczej, gdyż dzięki Early Payout dwubramkowa przewaga oznacza od razu zwycięstwo. I to bez względu na to, jak dalej potoczą się losy pojedynku.

Fuksiarz Early Payout
Fuksiarz Early Payout

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Fuksiarz oferuje Early Payout każdemu, kto posiada konto typerskie. Rejestracji dokonać można za darmo, a to wszystko poprzez krótkie wypełnienie formularza na www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny do wpisania? Nie, tutaj nie ma takiej konieczności! Na start otrzymać można za to premię 500 zł zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie. Z kolei po pierwszym depozycie dostaje się kod na dostęp do pakietu sportowego Polsat Box Go na 30 dni.

Warto mieć konto bukmacherskie w kilku miejscach, aby maksymalizować zyski. Korzystanie z Early Payout jest doskonałym przykładem tego, jak można wykorzystać promocje u bukmacherów, by zarabiać nawet wtedy, gdy nie wszystko ułożyło się po naszej myśli. W czasach, gdzie ofert specjalnych dla graczy naprawdę nie brakuje, szukanie alternatyw dla naszego ulubionego portalu wydaje się być w zasadzie wyższą koniecznością.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4 / 5. Ocen: 44

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button