Jakie promocje i premie powinni oferować bukmacherzy?

Frustrujące jest dla Ciebie to, że nie możesz znaleźć odpowiedniego podmiotu bukmacherskiego? Może warto zatem zainteresować się STS? Ta firma bukmacherska oferuje nie tylko legalne usługi. Dodatkowo są one hojne.

premie bukmacherów

Jak analizować oferowane bonusy na start?

Czy jednak np. każda promocja powitalna jest warta uwagi? W czasie analizowania musisz m.in. sprawdzić nie tylko same nagłówki. Zazwyczaj jest tak, że promocje bukmacherskie są bardzo atrakcyjne na pierwszy rzut oka. Czasami jednak „diabeł tkwi w szczegółach”. Należy zatem przeczytać cały regulamin promocji albo chociaż najważniejsze dla Ciebie punkty. Dotyczą one natomiast tego, jakie warunki trzeba spełnić, by uwolnić środki bonusowe, czy jest tutaj jakiś „deadline” itp. Na szczęście ta firma bukmacherska jest hojna i zarazem uczciwa. Nie ma zatem w regulaminach tak zwanych „kruczków prawnych”. Jeśli STS rejestracja już za Tobą, to możesz swobodnie wpłacić pierwszy depozyt, a potem skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji na start. Co ważne, bonusy są oferowane nie tylko dla nowych, lecz tak samo dla stałych użytkowników.

ZOBACZ: Keno wyniki

Gracz może skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN

Jak to zrobić? Już na etapie zakładania konta należy wpisać STS kod promocyjny. To pole znajduje się w pierwszym okienku (pod miejscem, gdzie trzeba podać swój numer telefonu komórkowego). Co dzieje się w dalszej kolejności? Jak już masz założone internetowe konto, to należy wpłacić pieniądze. Potem będziesz mógł obstawiać. W takich promocjach super jest to, że w praktyce nic nie możesz stracić. Jak zagrasz i przegrasz, to otrzymasz zwrot właśnie do poziomu 100 PLN.

ZOBACZ: Jak oglądać mecze w Fortuna TV

Atrakcyjna oferta, dzięki której możesz zainkasować… 1500 PLN

Tak naprawdę zakład bez ryzyka do 100 PLN to dopiero początek. Warto zatem wpisać STS kod promocyjny BETONLINE, a potem wpłacić depozyt. Najlepiej kilka. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać nawet 1500 PLN. Należy dodać, że ta promocja dzieli się w sumie na trzy części. Na początek gracz może zainkasować 100% do 300 PLN. W drugiej kolejności 50% do 500 PLN. A na ostatek 50% do 700 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez STS? To dodatkowo 60 PLN. Aby zdobyć te pieniądze, należy wykonać kilka zadań o tematyce bukmacherskiej. Na szczęście są to bardzo łatwe czynności i zarazem prosta kasa do zainkasowania.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button