W jakie karty online można grać w Forbet TVbet?

Od czasu swojego powstania w 2016 roku forBET rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zaledwie dwa lata zajęło mu otwarcie jego pierwszych salonów stacjonarnych, które zaczęły być uzupełnieniem jego Internetowej oferty. Ta z kolei już dawno zaczęła być mocno atrakcyjna względem całej konkurencji na polu bukmacherskim. Firma zaczęła więc wprowadzać do niej nowe usługi, które jeszcze bardziej wyróżniają ją na tle innych i pozwalają typerom na więcej. Jedną z nich są gry karciane.

W jakie karty online można grać w Forbet TVbet?
W jakie karty online można grać w Forbet TVbet?

Gry karciane w ofercie forBET – czym są?

Usługa gier karcianych w forBET pozwala nam typować gry karciane (te dostępne w ofercie przedstawiamy dokładniej w dalszej części tego przewodnika), jako zakłady na żywo całą dobę. W przeciwieństwie do sterowanych przez algorytm komputerowy wirtualnych rozgrywek, gry karciane toczą się z inicjatywy prawdziwych krupierów (a częściej – krupierek) i bazują na prawdziwej losowości (jak to bywa w przypadku tego typu gier).

Musimy pamiętać, że gry karciane nie są namiastką kasyna w świecie bukmacherskim. Nasza rola w nich sprowadza się do obserwowania ich przebiegu oraz obstawiania, jaki wynik pojawi się w jego trakcie. Nie jesteśmy więc bezpośrednimi graczami. Cała usługa typowania jest proponowana przez forBET, jednak to TV Bet ją dostarcza. Operator nie ma więc wpływu na to, co dzieje się w konkretnych grach i jakie wyniki padają.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Przegląd gier karcianych w ofercie forBET

W ramach usługi gier karcianych, forBET daje nam dostęp do trzech najbardziej znanych na całym świecie gier karcianych – Pokera, Blackjacka oraz Wojny. Każda z nich rozgrywa się na swoich najbardziej klasycznych i rozpowszechnionych po całym świecie zasadach, które nakreślamy poniżej wraz z naciskiem na nasze możliwości jako typera.

Wojna w grach karcianych forBET

Gra karciana w Wojnę (dostępna też w STS Betgames) w nowej usłudze polskiego bukmachera sprowadza się do pojedynku dwóch graczy – ten, który dostanie lepszą kartę będzie zwycięzcą. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której obaj z graczy (jeden z nich to krupier) będą mieli tę samą kartę, doprowadzi ona do wojny, która jest tutaj równoznaczna z remisem. Rozdania odbywają się bardzo szybko i na banalnych do pojęciach zasadach. Najpierw jedną kartę otrzymuje gracz, a w drugim etapie – krupier.

Z perspektywy typera, możemy tutaj wytypować wygraną krupiera, wygraną gracza lub wojnę. Możemy też wskazać wygrywający układ (rodzaj karty) albo kolor karty albo u krupiera, albo u gracza. Typowania możemy podjąć się na każdym z dwóch etapów rozdania.

Poker w grach karcianych forBET

Poker – najpopularniejsza gra karciana na świecie – przybiera w usłudze gier karcianych forBET swój model Texas Hold’em. Zakłada on udział w rozdaniu sześciu graczy (bez krupiera), którzy w kolejnych etapach dążą do ułożenia jak najlepszego układu pięciu kart. W pierwszym etapie każdy z nich dostaje swoje własne karty. W drugim, na środek stołu trafiają trzy karty, wspólne dla każdego. Już na tym etapie można stworzyć układ. Na trzecim i czwartym etapie dokładane są kolejne karty do puli wspólnej (po jednej). Z możliwymi do stworzenia układami zapoznać się możemy pod oknem obstawiania.

Typowanie w Pokerze jest proste – możemy wskazać gracza, który naszym zdaniem wygra (niezależnie od tego, jakim układem to zrobi) albo układ, którym naszym zdaniem wygra (tutaj gracz nie ma znaczenia).

Forbet karty w internecie
Forbet karty w internecie

Blackjack w grach karcianych forBET

Cieszącą się ogromną popularnością, ale też bardzo rozpoznawalną grą karcianą w ofercie nowej usługi forBETu jest Blackjack. Prezentuje ona rozgrywkę dwóch graczy (żaden z nich nie jest krupierem), których zadaniem jest zdobycie kart o takiej wartości punktowej, której będzie najbliżej 21. Przekroczenie tej wartości oznacza automatyczna przegraną (tak zwany „bust”). Jeżeli z kolei o wartości kart, te przedstawiają się następująco:

 • karty od 2-10 – wartość karty odzwierciedla ilość punktów, jakie przyznaje;
 • as – jeden punkt;
 • walet – dwa punkty;
 • królowa – trzy punkty;
 • król – cztery punkty.

Sama rozgrywka podzielona jest na fazy. W pierwszej z nich obaj gracze otrzymują po dwie karty i to one definiują dalszy przebieg rozdania. To zakończy się, jeśli obaj gracze mają równo 17 lub więcej punktów (a w przypadku pierwszego rozdania któryś z nich ma „złoty punkt”, a zatem dwa asy). Gdy nie mamy do czynienia z taką sytuacją, rozpoczyna się kolejny etap, w którym krupier dobiera po jednej karcie. Jeśli nadal spotkamy się ze zbyt małą ilością punktów, dobiera się kolejną, przy czym maksymalna ich ilość to 5 dla każdego gracza.

Z perspektywy typera, mamy dostęp do wielu opcji obstawiania. Typować możemy na:

 • Wygraną gracza numer 1.
 • Wygraną gracza numer 2.
 • Remis – obaj gracze mają tę samą ilość punktów, przekraczającą 17.
 • Wygraną dwoma, trzema, czterema lub pięcioma kartami (ile kart będzie potrzebne zwycięzcy do wygrania).
 • Wygraną punktową – z 17, 18, 19, 20 lub 21 punktami w finalnym rozrachunku.
 • Bust – sytuację, w której gracz przekroczy 21 punktów i przegra (dowolny gracz).
 • Brak busta – sytuację, w której żaden z graczy nie przekroczy 21 punktów, a wynik wynikać będzie z porównania punktacji.

A jakie jest wasze doświadczenie z produktem Forbet karty online? ;)


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button