1200 PLN bonusu na Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

9 lutego rozpoczęły się zimowe igrzyska olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczangu. Jeżeli chcesz stawiać na swoich faworytów ze skoków narciarskich, biegów bądź innych dyscyplin, możesz teraz skorzystać ze specjalnej premii w wysokości 1200 PLN! 

1200 PLN bonusu na Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

Bonus u legalnego bukmachera

Oferta specjalna na zimowe igrzyska olimpijskie jest dostępna w forBET, który posiada wszystkie odpowiednie licencje do oferowania zakładów wzajemnych w Polsce. Skorzystanie z darmowego bonusu jest zatem w stu procentach legalne i nie obarczone żadnym ryzykiem w kwestiach prawnych.

Ustawa hazardowa uniemożliwiła Polakom zakładanie kont w firmach zagranicznych, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zmianę dotychczasowego bukmachera na takiego, który odprowadza stosowne podatki w naszym kraju.

W ofercie forBET znaleźć można zakłady na wszystkie dyscypliny olimpijskie, w jakich rywalizować będą zawodnicy w Pjongczangu. Serwis przygotował także różnego rodzaju akcje specjalne, gdzie można sprawdzić się, stawiając na szanse medalowe konkretnych zawodników bądź reprezentacji.

1200 PLN za darmo na Pjongczang 2018

Zakładając konto w forBET w dniach 9-25 lutego można otrzymać specjalny, limitowany bonus dla nowych graczy. Zamiast standardowych 600 PLN można zgarnąć za darmo nawet dwa razy tyle. Co najważniejsze, obstawianie za dodatkowe środki nie ogranicza się tylko do sportów zimowych.

Jak otrzymać bonus na igrzyska olimpijskie:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.iForBET.pl
  2. Załóż konto
  3. Dokonaj trzech depozytów i zgarnij łącznie do 1200 PLN!

bonus powitalny forbet

Jeżeli zdecydujesz się po założeniu konta na trzykrotne zdeponowanie środków, będziesz mógł otrzymać maksymalną kwotę premii. Doładowanie można otrzymać w następujący sposób:

  • 100% do 400 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 75% do 400 PLN przy drugiej wpłacie
  • 50% do 400 PLN przy trzeciej wpłacie

Olimpijskie szanse medalowe Polaków

Polscy kibice z pewnością największe nadzieje wiążą z występami skoczków narciarskich. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i inni znakomicie prezentują się w Korei Południowej i z pewnością mogą w tym roku zdobyć sporo medali. Wszystkie występy naszych kadrowiczów można oglądać na żywo na antenach Telewizji Polskiej.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button