Betclic aplikacja na telefon. Pobieranie apk

Aplikacja na telefon od bukmachera Betclic to możliwość stawiania kuponów online z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Jak wygląda pobieranie apk online w tym przypadku?

Betclic aplikacja na telefon. Pobieranie apk
Betclic aplikacja na telefon. Pobieranie apk

Aplikacja Betclic na Android

Aplikacja mobilna Betclic to prawdziwe oczko w głowie typerów. Mowa w końcu o zagranicznej jakości w legalnej oprawie. Nie musicie, na szczęście, martwić się o to, że pobieranie apk Betclic zupełnie was przerośnie. To naprawdę prosta sprawa!

Jeżeli niekoniecznie jesteśmy obeznani z nowoczesnymi technologiami, najlepszym sposobem dla nas będzie wejście na stronę www.Betclic.pl. Znaleźć można na niej nie tylko instalkę Betclic apk, ale również szczegółowe instrukcje w aktualnej formie. \

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Nieco łatwiej mają użytkownicy iPhone’ów. Tym razem jednak jest o tym, jak wygląda ściąganie apk na telefon, tak więc sprawa dotyczy urządzeń działających na systemie Android.

POBIERANIE BETCLIC APK NA TELEFON ANDROID
📱⬇️📱

Krok I – Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl. Możemy to zrobić całkowicie mobilnie, ale jak najbardziej dostępna i skuteczna jest też opcja na „zwykłej” stronie WWW.

Krok II – W górnym panelu zakładek dostępna jest ta pod nazwą „Promocje”. Klikamy w nią.

Betclic apk pobieranie online (Krok 1)
Betclic apk pobieranie online (Krok 1)

Krok III – Czas na odnalezienie wpisu o apce. Dla ułatwienia pokazujemy wam, gdzie dokładnie jest on dostępny

Betclic apk pobieranie online (Krok 2)
Betclic apk pobieranie online (Krok 2)

Krok IV – Użytkownicy systemu Android klikają drugi czarny przycisk od lewej. Strona dostępna jest w języku polskim, tak więc nikt nie powinien mieć tutaj szczególnych wątpliwości.

Betclic apk pobieranie online (Krok 3)
Betclic apk pobieranie online (Krok 3)

Krok V – Kliknięcie „Pobierz” i gotowe! Nie pozostaje nic innego jak zainstalowanie apki na telefonie! :)

Betclic apk pobieranie online (Krok 4)
Betclic apk pobieranie online (Krok 4)

Betclic bonus powitalny 2020

Każdy nowy gracz może na stronie www.Betclic.pl wykorzystać bonus powitalny. Na ten moment jest to cashback w wysokości 510 PLN, który może być odebrany tylko przy pierwszym zagranym kuponie u bukmachera.

Aktualny kod promocyjny brzmi tutaj „KOD510„. Jeżeli go nie wpiszemy, nie będziemy mogli otrzymać opisywanego cashbacku!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button