Typowanie FAME MMA 3. Bonus 50 PLN od firmy LV BET!

Już w weekend czeka nas genialna gala – FAME MMA 3. Oficjalny bukmacher imprezy, firma LV BET, ma coś ekstra dla miłośników freak fightów. Jest to specjalny bonus aż do 50 PLN!

FAME MMA 3 typowanie walk

Ofertę na całą galę znajdziesz oczywiście na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej LV BET. Wystarczy odwiedzić ich witrynę i szybko zobaczysz, jakie kursy są dostępne na poszczególne walki.

Jeżeli masz już swoje prywatne typy FAME MMA 3, to koniecznie na pewno chętnie dowiesz się coś więcej o bonusie od LV BET, gdzie do zdobycia są większe wygrane i to aż do kwoty 50 PLN!

Bonus FAME MMA 3 

Zasady są bardzo przejrzyste – obstawiasz kupon za 50 PLN lub więcej o kursie 2.00, a w jeśli wygrasz dostajesz dodatkowe 50 procent.  

Uwaga! Tylko zakłady FAME MMA 3 są brane pod uwagę w tej promocji. Twoim zadaniem będzie sfinalizowanie kuponu do 30.03.2019 do godziny 18.59.

Jeśli lubisz walki i chcesz obstawiać FAME MMA 3, a jeszcze nie masz swojego konta u bukmachera LV BET, to możesz je założyć w kilka sekund. Rejestracja trwa błyskawicznie, ponieważ nie wymagają rejestracji wszystkich danych, ani skanów dokumentów.

Przypominamy również, że każdy nowy użytkownik otrzymuje od firmy LV BET nawet 1500 PLN na start. Dodatkowo nasza redakcja ma kod promocyjny „BETONLINE” dzięki któremu twoje saldo zostanie powiększone o 20 PLN bez depozytu!

Każdy gracz promocji na walki może otrzymać maksymalnie jeden bonus od wygranych. Do oferty promocyjnej nie zaliczamy kuponów SOLO, a jedynie KOMBI!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button