BetClic bonus na start. Premia 550 PLN za rejestrację!

Bukmacher BetClic ma dla nowych graczy specjalny bonus na start, który wynieść może nawet 550 PLN. Każdy, kto tylko chce, może w dowolnym momencie dowiedzieć się szczegółów na ten temat!

BetClic bonus na start. Premia 550 PLN za rejestrację!
BetClic bonus na start. Premia 550 PLN za rejestrację!

BetClic bonus na start

Dlaczego bonus powitalny BetClic jest w kręgu zainteresowań tak wielu typerów? Prawdopodobnie wszystko ze względu na fakt, że mówimy tu o bardzo popularnej marce z zagranicy. Pozytywnego wydźwięku całej sprawie dodaje fakt, że opisywany bukmacher działa zgodnie z przepisami, a to oznacza, iż można korzystać z niego w zgodzie z tym, co jest zapisane w polskim prawie.

Marka Betclic nie powinna być już kojarzona z szarą strefą, a to dlatego, iż od dłuższego czasu naszym kraju działa w stu procentach zgodnie z przepisami. Ministerstwo Finansów wystawiło jej wszystkie możliwe pozwolenia, chociaż warto zaznaczyć, że Betclic nie starał się o zgodę na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych i jest raczej nikła szansa na to, że będzie chciał to kiedyś nadrobić.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Aby otrzymać przygotowany przez bukmachera BetClic specjalny bonus na start, musisz przede wszystkim założyć konto. Jest ono darmowe, a cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu. Przygotowane zostało wszystko w taki sposób, by poradzili sobie ze wszystkim nawet ci mało doświadczeni. Obecnie nie trzeba wiele, by rozpocząć obstawianie – wszystko w zasadzie może trwać maksymalnie kilkadziesiąt sekund!

Nie trzeba po rejestracji od razu weryfikować danych. To znakomita wiadomość, która znacznie usprawnia proces rozpoczęcia przygody z marką Betclic. Jak najbardziej prawdą jest, że można grać w Betclic bez dowodu i nie jest to absolutnie żadna rzecz, która grozi konsekwencjami prawnymi.

Aktywny kod promocyjny w Betclic

Rejestracja Betclic na www.Betclic.pl to tylko podanie kilku podstawowych danych na swój temat. Dodatkowo, do wpisania jest aktywny kod promocyjny „KOD550„. Nazwa wzięła się stąd, że najwyższy możliwy cashback do odebrania w tym przypadku to aż 550 złotych. Żaden inny bukmacher w naszym kraju nie proponuje nowym klientom zwrotu o takiej wartości!

Zakłady bukmacherskie Betclic
Zakłady bukmacherskie Betclic

Betclic bonus na start polega na odebraniu premii w przypadku, gdy podwinie nam się noga w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji konta. Przykładowo: stawiamy 100 złotych na zwycięstwo Legii z Lechem, a nasz typ okazuje się chybiony. W takim przypadku bukmacher oddaje na nasze konto kwotę, jaką postawiliśmy (po odjęciu podatku).

Przygotowany przez Betclic bonus powitalny może być przyznany tylko jeden raz. Jeżeli na samym początku wygramy, nie będziemy mogli odebrać dodatkowej premii w późniejszym czasie. To bardzo istotne, szczególnie w sytuacji, gdy nie zawsze gramy ryzykownie, a raz na jakiś czas zdarza się nam postawić kilka pewniaków na jednym kuponie i takie czynności przynoszą nam zyski.

Jeżeli nie podamy kodu promocyjnego na początku, to jest przy rejestracji, później nie będziemy już mieli takiej możliwości. Wiele osób o tym zapomina, przez co później odbiera niższy bonus niż ten, jaki tutaj dla was opisujemy. Na szczęście kod promocyjny Betclic nie jest trudny do zapamiętania i możemy go zakodować sobie w głowie, by podawać go znajomym oraz mieć dla siebie.

Bonusowe hasło od Betclic jest obecnie aktywne i póki się to nie zmieni, nasza informacja cały czas będzie dostępna. Jeżeli tylko nastąpią zmiany, oficjalnie o nich poinformujemy. Każda osoba, która czyta te słowa, może być pewna, że nadal dostępny jest w Betclic cashback, a jego wartość z kodem to nawet 550 złotych!

Legalny bukmacher BetClic w Polsce

Betclic bonusy i promocje
Betclic bonusy i promocje

Bonus powitalny od BetClic to nawet 550 PLN. Prezent otrzymuje się w formie nie doładowania od pierwszej wpłaty, lecz zwrotu w przypadku porażki w pierwszym kuponie postawionym u tego bukmachera.

Bardzo wiele osób myli pojęcia, przez co powstają różnego rodzaju nieporozumienia dotyczące premii na start od Betclic. W chwili obecnej nie ma podstaw sądzić, że bukmacher zrezygnuje z cashbacku i zamiast tego zdecyduje się na standardowe doładowanie od pierwszego depozytu na konto typerskie.

Posiadając profil gracza, można obstawiać mecze na www.Betclic.pl oraz w aplikacji mobilnej należącej do tej marki. Dla osób, które jeszcze nie miały okazji grać online nam mecze, przygotowaliśmy poradnik wideo pokazujący cały proces krok po kroku.

Tak obstawia się mecze u legalnego bukmachera Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Oto kilka przykładów, jak działa przygotowany przez Betclic bonus na start:

  • Wpłata 78 PLN, kupon 78 PLN – w razie przegranej zwrot 68 PLN
  • Wpłata 250 PLN, kupon za 100 PLN – w razie przegranej 88 PLN
  • Doładowanie konta 1000 PLN, kupon za 750 PLN – zwrot 550 PLN w przypadku porażki.

Czy to wszystko aby na pewno bezpieczne? Tak, bo mowa tutaj o legalnym bukmacherze z licencją. Każdy, kto nie chce mieć problemów z prawem, powinien korzystać z usług właśnie tego rodzaju stron internetowych. Z każdym dniem w naszym kraju jest ich coraz więcej! Niestety, nie wszystkie mogą pochwalić się ofertą na wysokim poziomie tak, jak ma to miejsce w przypadku Betclic.

Uwaga! Warto mieć na uwadze, że tylko przy rejestracji konta na www.Betclic.pl można wykorzystać kod promocyjny na start. Brzmi on „KOD550” – wpisuje się go w odpowiedniej rubryce na końcu formularza rejestracyjnego. Powyżej na zdjęciu pokazane jest dokładnie, gdzie wpisuje się hasło na bonus!

Jeżeli gracz nie poda od razu kodu promocyjnego, później już takiej możliwości mieć nie będzie. Nie można też przy rejestracji podać więcej niż jednego słowa dającego bonus.

Betclic bonus bez depozytu 2020

Bardzo dużo osób szuka informacji na temat tego, czy dostępny jest w Betclic bonus bez depozytu 2020. Tego rodzaju promocje są jak najbardziej godne uwagi, bo dostaje się pieniądze za samo założenie konta. Niestety, to prawdziwa rzadkość na polskim rynku bukmacherskim, co nie znaczy, że nigdzie coś takiego nie występuje.

W chwili obecnej Betclic nie oferuje premii bez depozytu. Na pewno dla miłośników tego rodzaju prezentów bukmacherskich nie jest to dobra wiadomość. Być może za jakiś czas sytuacja ulegnie zmianie, ale nic na to – póki co – nie wskazuje. Opisywana marka stawia na zupełnie inne promocje i jak najbardziej ma do tego prawo. Widać też, że jej działania marketingowe przynoszą zamierzony skutek, gdyż mówimy o jednym z najpopularniejszych buków w kraju.

Jeżeli ktoś chce otrzymać bonus bez depozytu, może zgarnąć kasę za rejestrację konta, między innymi, na stronie internetowej www.STS.pl. Przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE” to szansa na zdobycie dokładnie 29 PLN bez wpłaty, a oprócz tego do odebrania jest także nawet 1200 PLN ekstra przy pierwszym depozycie. Nowo zarejestrowani mogą również zgarnąć 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames (legalne gry karciane typu poker, wojna i bakarat).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button