BetClic bonus na start. Premia 510 PLN za rejestrację!

Bukmacher BetClic ma dla nowych graczy specjalny bonus na start, który wynieść może nawet 510 PLN. Każdy, kto tylko chce, może w dowolnym momencie dowiedzieć się szczegółów na ten temat!

BetClic bonus na start. Premia 510 PLN za rejestrację!
BetClic bonus na start. Premia 510 PLN za rejestrację!

BetClic bonus na start

Dlaczego bonus powitalny BetClic jest w kręgu zainteresowań tak wielu typerów? Prawdopodobnie wszystko ze względu na fakt, że mówimy tu o bardzo popularnej marce z zagranicy.

Marka Betclic nie powinna być już kojarzona z szarą strefą, a to dlatego, iż w naszym kraju działa w stu procentach zgodnie z przepisami. Ministerstwo Finansów wystawiło jej wszystkie możliwe pozwolenia.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Aby otrzymać przygotowany przez bukmachera BetClic specjalny bonus na start, musisz przede wszystkim założyć konto. Jest ono darmowe, a cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Nie trzeba po rejestracji od razu weryfikować danych. To znakomita wiadomość, która znacznie usprawnia proces rozpoczęcia przygody z marką Betclic.

Aktywny kod promocyjny w Betclic

Rejestracja Betclic to tylko podanie kilku podstawowych danych na swój temat. Dodatkowo, do wpisania jest aktywny kod promocyjny „KOD510” – cashback dla nowych graczy to nawet 510 złotych.

Jeżeli nie podamy kodu promocyjnego na początku, to jest przy rejestracji, później nie będziemy już mieli takiej możliwości. Wiele osób o tym zapomina, przez co później odbiera niższy bonus niż ten, jaki tutaj dla was opisujemy.

Kod promocyjny Betclic jest obecnie aktywny i póki się to nie zmieni, nasza informacja cały czas będzie dostępna. Jeżeli tylko nastąpią zmiany, oficjalnie o nich poinformujemy.

Legalny bukmacher BetClic w Polsce

Bonus powitalny od BetClic to nawet 510 PLN. Prezent otrzymuje się w formie nie doładowania od pierwszej wpłaty, lecz zwrotu w przypadku porażki w pierwszym kuponie postawionym u tego bukmachera.

Tak obstawia się mecze u legalnego bukmachera Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Oto kilka przykładów, jak działa przygotowany przez Betclic bonus na start:

  • Wpłata 78 PLN, kupon 78 PLN – w razie przegranej zwrot 78 PLN
  • Wpłata 250 PLN, kupon za 100 PLN – w razie przegranej 100 PLN
  • Doładowanie konta 510 PLN, kupon za 510 PLN – zwrot 510 PLN w przypadku porażki.

Czy to wszystko aby na pewno bezpieczne? Tak, bo mowa tutaj o legalnym bukmacherze z licencją. Każdy, kto nie chce mieć problemów z prawem, powinien korzystać z usług właśnie tego rodzaju stron internetowych. Z każdym dniem w naszym kraju jest ich coraz więcej!

Uwaga! Warto mieć na uwadze, że tylko przy rejestracji konta w BetClic można wykorzystać kod promocyjny na start. Brzmi on „KOD510” – wpisuje się go w odpowiedniej rubryce na końcu formularza rejestracyjnego. Powyżej na zdjęciu pokazane jest dokładnie, gdzie wpisuje się hasło na bonus!

Betclic bonus bez depozytu 2020

Bardzo dużo osób szuka informacji na temat tego, czy dostępny jest w Betclic bonus bez depozytu 2020. Tego rodzaju promocje są jak najbardziej godne uwagi, bo dostaje się pieniądze za samo założenie konta. Niestety, to prawdziwa rzadkość na polskim rynku bukmacherskim.

W chwili obecnej Betclic nie oferuje premii bez depozytu. Na pewno dla miłośników tego rodzaju prezentów bukmacherskich nie jest to dobra wiadomość. Być może za jakiś czas sytuacja ulegnie zmianie, ale nic na to – póki co – nie wskazuje.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button
Close