Hokej u polskich bukmacherów – jak i gdzie go obstawiać?

Hokej jest jedną z dyscyplin, które cieszą się olbrzymią popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji oraz w krajach Skandynawskich. Również w Polsce istnieje całe mnóstwo jego fanów, którzy zagorzale mu kibicują. Wielu z nich decyduje się również na udział w zakładach bukmacherskich, często zastanawiając się nad tym, jak obstawiać ten sport, by być w tym skutecznym. Z odpowiedzią przychodzi tutaj nasz poradnik, w którym skupimy się na wyjaśnieniu podstawowych zasad skutecznego i przynoszącego dobre rezultaty obstawiania tej dyscypliny sportu.

obstawianie hokeja na lodzie
Hokej u polskich bukmacherów – jak i gdzie go obstawiać?

Jak skutecznie obstawiać hokej? – praktyczne porady typerów

Podchodząc do obstawiania hokeja i oczekując uzyskania w tym odpowiednio wysokiego poziomu skuteczności, warto wiedzieć, na co przy tym zwrócić uwagę i o czym nie zapomnieć, by odnosić w tym sukcesy. Poniżej publikujemy kilka naszych porad, które z pewnością przyczynią się do obstawiania przynoszącego rzeczywiste wygrane.

  1. Dokładnie poznaj zasady gry – znajomość zasad hokeja jest podstawą i czymś, od czego tak właściwie powinieneś zacząć swoje obstawianie tej właśnie dyscypliny. Zasady nie są czymś bardzo skomplikowanym, ale też nie przypominają w niczym chociażby wszystkim doskonale wszystkim znanej piłki nożnej. Jeżeli więc nigdy nie miałeś styczności z hokejem, dokładnie je przestudiuj.
  2. Oglądaj mecze – nic nie jest w stanie dostarczyć tak dużej liczby informacji analitycznych jak same w sobie spotkania hokejowe. Co bardzo ciekawe, niektórzy legalni bukmacherzy oferują darmowe transmisje meczów w hokeja, co z pewnością daje lepszy dostęp do każdego ze spotkań. Oglądanie nie tylko dostarcza wielu informacji chociażby na temat formy zespołów, ale też pozwala jeszcze lepiej poznać wszystkie zasady gry. W wielu przypadkach jest też w stanie dostarczyć sprawdzone i godne zaufania typy na hokej – przede wszystkim za sprawą komentatorów, którzy chętnie streszczają sytuację w danych rozgrywkach.
  3. Analizuj wszystko to, co się da – dokładna i skrupulatna analiza każdej z drużyn to podstawa skutecznego obstawiania hokeja. Zwróć w niej uwagę na wszystko – od aktualnej formy każdego z zespołów, przez ich sytuację w konkretnych rozgrywkach, na poszczególnych zawodnikach kończąc. Zwróć przy tym uwagę na specyfikę hokeja, w którym kontuzje są na porządku dziennym, a brutalna gra działa na korzyść zespołu praktykującego ją. W analizie są w stanie pomóc bukmacherzy online, którzy często publikują rozległe i kompleksowe statystyki H2H dotyczące każdego ze spotkań. Wiedzy analitycznej można też poszukiwać w serwisach (zwłaszcza zagranicznych) poświęconych hokejowi oraz telewizyjnych studiach analitycznych.
  4. Interesuj się ligą, którą wybrałeś – rzeczywiste zainteresowanie tym, co zamierza się obstawiać sprawi, że chętniej będziesz szukał informacji, ciekawostek i doniesień. W hokeju często dochodzi do milionowych transferów (zwykle przed rozpoczęciem kolejnego sezonu rozgrywek). Jak już zostało wspomniane, zawodnicy często ulegają kontuzjom. Śledzenie wszystkiego na bieżąco da sporą przewagę w obstawianiu i pozwoli uczynić je skuteczniejszym.
  5. Obstawiaj na żywo – hokej jest dyscypliną bardzo dynamiczną, bardzo dobrze radzącą sobie w modelu na żywo. Mecze na żywo można obstawiać wyłącznie u najlepszych operatorów. Warto to robić, by poznać również mniej standardowe rynki na zakłady bukmacherskie, ale też szybciej nabyć doświadczenia w obstawianiu. Typowanie LIVE jest też bezpieczniejsze. W hokeju jedna z drużyn zawsze buduje sobie dużą i zauważalną przewagę na lodowisku, dzięki czemu własne typy bukmacherskie można dostosować biorąc pod uwagę to, która jest tą przeważającą.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Żeby obstawianie hokeja przynosiło zyski to warto podejść do niego rozsądnie, bez rzucania się na głęboką wodę. Wtedy też szybko osiągnie się w nim należytą skuteczność.

Które ligi i wydarzenia warto obstawiać z hokeja?

Wbrew wszelkim pozorom, hokej jest dyscypliną bardzo dobrze rozwiniętą. Z uwagi na swoją popularność, zwłaszcza poza granicami naszego kraju, w jego obrębie organizowane jest bardzo wiele turniejów. Co zatem można obstawiać, jeśli to na typowanie niego się zdecyduje?

Po pierwsze – Polską Hokej Ligę (zwaną też Ekstraligą), która prężnie działa już od 1955 roku i z roku na rok gromadzi przed sobą coraz więcej zainteresowanych. Warto również zwrócić uwagę na hokejową Ligę Mistrzów, w której udział biorą również polskie zespoły. Ciężko jest też nie pamiętać o lidze NHL, będącej najpopularniejszą na świecie, oraz lidze KHL, które stanowią najwyższą i narodowo mistrzowską klasę rozgrywkową w Rosji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Osoby bardziej zainteresowane hokejem mają dużo większe pole do popisu. Najlepsi bukmacherzy pozwalają bowiem również obstawiać spotkania w ramach ligi duńskiej, norweskiej, austriackiej, białoruskiej, francuskiej i wielu innych. 

Bukmacherzy online z solidną ofertą na hokej

Mimo bycia dyscypliną stosunkowo niszową, najlepsi bukmacherzy w Polsce nad wyraz dobrze pokrywają najpopularniejsze wydarzenia i turnieje w zakresie hokeja. Problemem może być nie znalezienie takiego, który posiada je w swojej ofercie, ale takiego, który daje największą swobodę w kontekście ich obstawiania, a przy okazji stwarza do tego odpowiednie warunki. U kogo zatem obstawiać hokej?

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Najlepszym wyborem okazuje się Fortuna, w której typować można niemal wszystko, co jest związane z hokejem – zarówno na rodzimym podwórku, jak i na tym zagranicznym. Można w niej liczyć na konkurencyjne kursy bukmacherskie, wiele opcji do obstawiania oraz przede wszystkim mecze na żywo. Z podobną ofertą wychodzą legalni bukmacherzy STS oraz eWinner, którzy również wykazują się dobrym przygotowaniem do pokrywania tej dyscypliny. Deklasują konkurencję kursami, ale też pokryciem ofertowym. Z pewnością również są opcjami godnymi rozważenia.

Jeżeli mamy taką możliwość i chęć, powinniśmy założyć konto u każdego z tych buków. Jest to polecane osobom szukającym najlepszych kursów na każde kolejne spotkanie – a nie ogólnie i dość niepewnie. Jako że wszyscy wspomniani przez nas bukmacherzy dobrze się uzupełniają, posiadanie u nich konta może być bardzo rozsądne i przyszłościowe.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button