Jak grać w Keno przez internet?

Keno to gra liczbowa, w której do zdobycia jest 2.000.000 PLN, a losowania odbywają się co 4 minuty! Jak grać w Keno przez internet? Poradnik krok po kroku wszystko wyjaśnia!

Jak grać w Keno przez internet?
Jak grać w Keno przez internet?

Keno przez internet. Obstawianie online

Keno to popularna gra liczbowa, która niegdyś stanowiła symbol nowoczesności w kolekturach Lotto. Na pewno będąc w takim miejscu widzieliście ekrany, na których odbywały się losowania z wirtualnymi kulami w rolach głównych.

Od pewnego czasu dostępne jest Keno przez internet. To wersja online popularnej produkcji jeszcze do niedawna działającej tylko w kolekturach.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jak grać w Keno w internecie? Nie ma w tym nic szczególnie skomplikowanego. Przede wszystkim należy posiadać dostęp do oferty Lotto online. Darmowe konto można założyć w każdej chwili, a to wszystko na sto procent legalnie.

Jak puścić kupon Keno w internecie?

Kiedy już mamy możliwość grania w Lotto w internecie, nie pozostaje nam nic innego jak wybranie Keno i zawarcie zakładu. Jak puścić kupon Keno w internecie? Wszystko trwa dosłownie minutę, a do wygrania jest przecież nawet 2.000.000 PLN!

Przy zawieraniu zakładu Keno Online wybieramy następujące parametry:

  • Ilość typowanych liczb
  • Sposób gry – chybił trafił czy może wcześniej wytypowane przez ciebie numerki?
  • Stawka – minimalnie 2 PLN, jednak można dołożyć mnożnik, by zyskać jeszcze więcej
  • Liczba losowań – jeżeli chcemy, możemy zagrać ten sam zakład nawet w 50 losowaniach!

Nie ma wątpliwości, że granie w internecie w Keno jest znacznie wygodniejsze, niż chodzenie do punktu zawierania zakładów. Problem w tym, że wśród Polaków ciągle wiedza na temat gry przez internet jest bardzo znikoma.

keno kiedy losowania
keno kiedy losowania

Keno online. Granie w internecie – legalnie i bezpieczne!

Keno w internecie działa legalnie, bez pośredników itp. Można spokojnie korzystać z tej produkcji i liczyć na porządne wygrane. W sieci jest bardzo wiele pozytywnych opinii, które pokazują, że Lotto online jest czymś naprawdę godnym uwagi.

Uwaga! Losowania Keno odbywają się co cztery minuty od godziny 6:34 do 23:54! Jest zatem niemal cały dzień na to, by coś wygrać!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button