30 PLN do zdobycia co tydzień w STS. Specjalny bonus dla obstawiających!

Osoby, które regularnie obstawiają mecze, mogą teraz odebrać u bukmachera STS aż 30 PLN bonusu. I tak co tydzień aż do odwołania. O co dokładnie chodzi?

30 PLN do zdobycia co tydzień w STS. Specjalny bonus dla obstawiających!
30 PLN do zdobycia co tydzień w STS. Specjalny bonus dla obstawiających!

STS bonus ekstra na obstawianie

Jeżeli ktoś regularnie obstawia mecze na stronie www.STS.pl, prawdopodobnie już nieraz zastanawiał się, czemu nie jest odpowiednio nagradzany. W końcu zwycięstwa to coś, co zawdzięczamy sobie samemu, a nie bukmacherowi!

STS postanowił zmienić coś w tej materii! Przygotowana przez tego bukmachera promocja umożliwia zdobycie 30 PLN bonusu w każdym tygodniu. I tak aż do odwołania, czyli do końca trwania akcji specjalnej.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jeden bonus na tydzień – czyli za grę od poniedziałku do niedzieli. Wszystko zależy od obranej taktyki, ponieważ można obstawiać albo każdego dnia po trochu, albo jednego za większą kwotę!

Zakłady internetowe STS – kasa na grę!

W promocji liczy się przede wszystkim kurs kuponu. Nie może on wynieść mniej jak 1.85. Stawka się nie liczy, chociaż trzeba pamiętać, że aby dostać bonus 30 PLN, trzeba dokonać obrotu 200 PLN.

Czy ta promocja jest dostępna dla każdego? Tak, ale tylko jeśli dokona się do niej zapisu. Aby zarejestrować konto w akcji, wystarczy przejść do zakładki promocji na www.STS.pl i kliknąć odpowiedni przycisk.

Bukmacher STS przyznaje nagrody automatycznie. Znaleźć je można będzie w saldzie konta bonusowego, a po dokonaniu obrotu – na koncie głównym!

STS kod promocyjny 2020

Jeżeli ktoś chce skorzystać z tej promocji, ale jeszcze nie jest graczem STS, musi dokonać darmowej rejestracji na www.STS.pl. Wszystko odbywa się legalnie i bezpiecznie.

Aktualny kod promocyjny STS 2020 to BETONLINE. Wpisując to słowo można zdobyć 29 PLN na start bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN ekstra!

Wszystko działa do odwołania, a więc bonus 30 PLN tygodniowo można odbierać tak długo, jak tylko pozwoli na to sam bukmacher STS. Uczestnicy o wszelkich zmianach na pewno zostaną poinformowani.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button