Kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze promocje na zakłady

Każdy bukmacher co pewien czas wprowadza do swojej oferty nowe promocje na zakłady. Dzięki temu można nieco zaoszczędzić na wpłacanym depozycie, a jednocześnie zyskać szansę na dużą wygraną w przypadku trafionego kuponu. Zastanawiasz się, jak znaleźć najlepsze akcje promocyjne i bonusowe? Oto kilka wskazówek.

Kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze promocje na zakłady

Samodzielna analiza oferty bukmacherów

Obecnie w Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów. Jeżeli masz wątpliwości, którego z nich wybrać, możesz samodzielnie przeanalizować oferty. W ten sposób przekonasz się, która z nich jest najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. Analiza powinna dotyczyć nie tylko dostępności poszczególnych dyscyplin sportowych, ale przede wszystkim promocji, bo często to one decydują o wyborze bukmachera. Zwróć uwagę na takie kwestie jak kod promocyjny. STS przygotował bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych graczy. To m.in. zakład bez ryzyka 200 zł.

Korzystanie z porad ekspertów

Osoby interesujące się obstawianiem zakładów mogą znaleźć wiele cennych informacji w serwisach poświęconych właśnie tej tematyce, również na temat najbardziej atrakcyjnych promocji. To dobre rozwiązanie, jeśli nie masz za dużo czasu, aby samodzielnie sprawdzać oferty wszystkich bukmacherów i je porównywać. Na tego typu stronach internetowych są przydatne wskazówki dotyczące aktualnych bonusów i sposobów, jak je wykorzystać. Treści są tworzone przez specjalistów, którzy dobrze znają tematykę zakładów bukmacherskich, dlatego nie musisz się obawiać, że trafisz na mało rzetelne informacje.

Śledzenie mediów społecznościowych

Zwykle bukmacherzy poza własną stroną internetową dbają też o media społecznościowe. To dodatkowe kanały komunikacji, przez które można informować graczy np. o nowych pozycjach w ofercie, a także o kolejnych promocjach. Zakładając konto u wybranego operatora, warto dodatkowo obserwować jego profil na Twitterze, Facebooku czy Instagramie. To da Ci pewność, że będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami i nie przegapisz żadnego ciekawego bonusu. Który bukmacher dba o aktywność w mediach społecznościowych? To m.in. Betfan: https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie.

Bycie aktywnym

W większości serwisów bukmacherskich działa specjalna strefa VIP. Są do niej zapraszani najbardziej aktywni gracze. Otrzymują oni dostęp do priorytetowej obsługi przez biuro obsługi klienta, jak również do dodatkowych promocji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Jeśli często obstawiasz zakłady, masz szansę na zostanie członkiem takiej strefy i tym samym korzystanie z różnych bonusów, nie tylko tych dostępnych dla wszystkich graczy. Możesz także liczyć np. na zaproszenia na największe imprezy sportowe.

Na co zwrócić uwagę, wybierając promocję na zakłady?

Jeżeli chcesz znaleźć najlepszą dla siebie promocję na zakłady bukmacherskie, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest zapoznanie się z regulaminem. Co prawda większość graczy robi to niechętnie, ale przeczytanie zasad promocji pozwoli na pozbycie się wielu wątpliwości. Sprawdź też, jakie są wymagane kursy na kuponie i ile razy trzeba obrócić bonusem, aby móc wypłacić swoją wygraną. Czasami warunki bukmachera są bardzo wygórowane i nie każdy gracz, w szczególności początkujący, jest w stanie się do nich dostosować. Upewnij się też, że promocja obowiązuje w tych dyscyplinach sportowych, które najbardziej Cię interesują. Może się zdarzyć, że bonus nie jest przyznawany w sportach, w których czujesz się najlepiej, a wtedy masz do wyboru dwa rozwiązania: Zrezygnowanie z promocji lub postawienie zakładu w mniej znanej dyscyplinie (choć to wymaga poświęcenia czasu na przeanalizowanie statystyk lub zaryzykowanie i zdanie się na własne szczęście).

Przyznawane przez bukmacherów promocje i bonusy zwykle wygasają po ściśle określonym terminie. To ma zachęcać do ich szybkiego wykorzystania. Jednak nie należy za bardzo spieszyć się ze skorzystaniem z promocji, dobra analiza atrakcyjności promocji właśnie dla Ciebie to podstawa. Wybieraj te promocje, które pomogą Ci wygrać.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button