Bonusy i skuteczne typowanie zakładów – jak to można ze sobą połączyć?

Skuteczne typowanie zakładów bukmacherskich może nam przynosić jeszcze większe wygrane, jeżeli będziemy wykorzystywać w firmie bukmacherskiej udostępniane przez nią bonusy i promocje powitalne. Jak to ze sobą wszystko połączyć, aby móc zwiększyć swoje zarobki?

betters nowe promocje bonusy

Typowanie w firmie bukmacherskiej – skuteczne wyłącznie z bonusami?

Gdyby dzisiaj przeprowadzić ankietę, która składałaby się z jednego, niezwykle łatwego pytania: na czym powinien być skupiony dobry gracz, to na pewno większość spośród ankietowanych udzieliłaby odpowiedzi, iż na skutecznym typowaniu sportowych wydarzeń. Ciężko będzie się nie zgodzić z taką właśnie odpowiedzią, nieprawdaż? Dzisiaj jednakże, żebyśmy mogli nazywać siebie graczami na miarę XXI wieku, musimy mieć coś jeszcze. A taka umiejętność to odpowiednie żonglowanie oraz wykorzystanie promocji, jakie dla obecnych oraz nowych klientów oferują dostępne na rynku bukmacherskie firmy na terenie Polski. Zastanawiające jest z pewnością użycie słowa żonglować.

Chodzi tutaj po prostu o to, aby skorzystać w wybranym dniu, tygodniu albo miesiącu z promocji, która nam najlepiej odpowiada – przykładowo często spotykane obstawianie bez podatku. W czasie Świąt Bożego Narodzenia tego rodzaju okazje tyczą się zabaw podobnych do adwentowego kalendarza, które dla własnych graczy starają się przygotowywać najwięksi na rynku bukmacherzy. Wybrany dzień w kalendarzu to zupełnie inna z promocji, a z uwagi na to, iż każde przedsiębiorstwo toczy walkę o to, żeby jego oferta odróżniała się od konkurencji, oferty nigdy nie będą do siebie tak do końca podobne. Dobry gracz, poszukując tej najlepszej dla siebie, najpierw podda sprawdzeniu opcje u własnego buka oraz u reszty firm, zaś później dokona wyboru tej, która na ten jeden, wybrany dzień najbardziej będzie mu dopowiadała. To trochę niczym robienie zakupów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli towar będzie gdzieś tańszy, to po prostu zmienimy swój ulubiony sklep, żeby interesujące nas produkty kupić za lepsze pieniądze. W świecie bukmacherskich zakładów, jest identycznie. Żeby móc lepiej ukazać omawianą tutaj tematykę, omówimy oferty od dwóch bukmacherskich firm. Obie wykorzystują utarte pomysły, jak i mają w posiadaniu oferty, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych buków. Obie wymienione firmy bukmacherskie będą również idealną okazją do tego, żeby na żywym organizmie móc się przekonać, iż raz na jakiś czas dobrze będzie mieć w posiadaniu konta w różnych firmach bukmacherskich.

Betclic – oferty promocyjne 

 • super kursy,
 • cashback do 550 złotych,
 • multi plus – powiększenie wygranej nawet o 50 procent, 
 • jackpot piłkarski – 20 tysięcy złotych,
 • typowanie MMA bez żadnego ryzyka.

W naszym artykule chodzi przede wszystkim o to, żeby poza tradycyjnym opisywaniem ofert, skupiać się na różnicach, które występować mogą pomiędzy różnymi bukmacherskimi firmami, a które my, jako użytkownicy, możemy skutecznie wykorzystywać we własnej taktyce. Zatem potraktujmy je w roli materiału szkoleniowego.

Jedna z wymienionych tutaj promocji – typowanie MMA bez żadnego ryzyka, polega na zwracaniu finansowych środków, które bukmacher Betclic przeleje na nasze bonusowe konto, jeżeli przesłany kupon okaże się być przegrany. Warunek stanowi, jednakże to, żeby na kuponie wyłącznie jedno wydarzenie nie zostało trafione, całkowity kurs na wszystkie wyniósł przynajmniej 3.00 z 4 albo więcej zawartymi przez nas zakładami.

jak obstawiać w superbet
Obstawianie z freebetem 34 PLN w Superbet z kodem promocyjnym

Jackpot piłkarski 20 tysięcy złotych, to kolejna z promocji, która tyczy się Ekstraklasy piłkarskiej. Żeby można w niej było wziąć udział, trzeba obstawić wskazane przez buka Betclic spotkania, posługując się przy tym tylko opcjami zremisuje/przegra/wygra, po minimalnej stawce 10 złotych. Musimy się spieszyć, gdyż o zwycięstwo zawalczy tylko pierwsze pięć z poprawnych kuponów. Co dzieje się, jeżeli trafi wyłącznie dwóch graczy? Wtedy możemy się podzielić kwotą 20 tysięcy złotych po połowie.

Najlepsze spośród bonusów bukmacherskich

Oferta stała od Betclic, czyli Multi+, powiększenie wygranej o 5 procent, ma proste zasady. Im większa ilość wydarzeń na naszym kuponie, tym większe są szanse na spore wygrane. Abyśmy mogli wziąć udział w promocji, musimy mieć przynajmniej pięć wydarzeń, za które bukmacher Betclic zwiększy naszą wygraną o siedem procent. W wypadku czternastu albo większej ilości wydarzeń, liczyć możemy na 50 procent więcej.

Przyszła pora na coś dla zupełnie nowych graczy, którzy liczyć mogą na zwrócenie do 550 złotych w wypadku przegranego, pierwszego z kuponów. Miejmy, jednakże na uwadze, aby dokładnie sprawdzić regulamin danej promocji. Najważniejsze jej zasady, to:

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska
 • podczas rejestracji należy wpisać odpowiedni kod promocyjny,
 • możemy dostać zwrot maksymalnie do kwoty 550 złotych,
 • jeżeli przegramy, środki wrócą na nasze konto,
 • jeżeli wygramy, zanim wypłacimy środki, musimy nimi ośmiokrotnie obrócić po minimalnym kursie na jedno zdarzenie 1.14.

Betfan – oferty promocyjne

 • bonus 1000 złotych,
 • matchday boost,
 • bet builder,
 • casback 600 złotych,
 • nie traf Ekstraklasy.

Oferta o dosyć oryginalnej nazwie, czyli Nie traf Ekstraklasy, opiera się na złym obstawieniu wszystkich dziewięciu spotkań wymienionych przez Betfan, przy stawce minimalnej 19 złotych. Jeżeli wygramy, trafi do nas część spośród puli 100 tysięcy złotych. Bonus, który otrzymamy, trzeba będzie obrócić przynajmniej jeden raz, na kuponie z minimum trzema wydarzeniami i kursem przynajmniej 3.8.

Kolejna promocja, czyli 600 złotych casbacku, to oferta standardowa dla zupełnie nowych graczy:

 • podczas rejestracji, należy wpisać przygotowany przez buka promocyjny kod,
 • maksymalnym bonusem będzie 600 złotych, minimalną wpłatą na konto musi być 50 złotych,
 • jeżeli przegramy, środki do nas powrócą,
 • jeżeli wygramy, musimy przeprowadzić z ich pomocą minimum jeden obrót.
zakłady bukmacherskie przez internet
Polski bukmacher Betfan – oferta darmowych bonusów

Bet builder, to zaś bardzo ciekawa i na pewno niezbyt często spotykana promocja. Betfan pozwala nam na obstawianie, na pojedynczym kuponie paru wydarzeń (pod warunkiem, iż nie będą się one wzajemnie wykluczały) z tegoż samego wydarzenia. Możemy przykładowo obstawiać sukces drużyny A, jak i, iż zawodnik z tej drużyny A strzeli gola. U wielu buków, tego rodzaju typy po prostu nie będą możliwe. Istotne jest to, iż do typów z takiego samego zdarzenia, musimy dobrać pojedynczy z innego.

Szansę na zwiększone kursy w Betfan, stanowi promocja o nazwie Matchday boost. Działa ona identycznie, jak u reszty buków. Musimy odnaleźć wydarzenie, które posiada symbol promocji i dzięki temu zyskać możemy wyższe kursy.

Ostatnia z promocji, czyli bonus 1000 złotych, to szansa na otrzymanie 100 procent za drugą spośród wpłat na konto.

 • wpłata minimalna 100 złotych, bonus maksymalny to 1000 złotych,
 • obrót bonusem trzykrotny, łączny kurs nie mniejszy aniżeli 2,5, trzy wydarzenia.

Jak można zauważyć po wymienionych wcześniej przykładach, wybrane promocje są podobne do siebie, niektóre z nich różnią się szczegółami, zaś wybrane nie są po prostu spotykane u innych firm. U jednego spośród buków w wypadku zwrotu za pierwszy z zakładów, należy obrócić bonusem minimum osiem razy. Betclic stawia przykładowo na MMA, zaś Betfan takiej oferty akurat nie ma.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button