Kursy bukmacherskie na mecz Austria – Polska?

21 marca reprezentacja Polski zacznie rywalizację w eliminacjach Euro 2020. Pierwszy mecz z silnym przeciwnikiem jakim jest Austria. Jakie kursy można znaleźć u legalnych bukmacherów?  

typy euro 2020 mecz polska austria

Austria – Polska typy sportowe

Według specjalistów i legalnych bukmacherów, reprezentacja Polski powinna bez większych przeszkód awansować do mistrzostw Europy 2020. Nowy model tych rozgrywek spowodował, że teraz z grupy wychodzą aż dwie ekipy, co stawia podopiecznych Jerzego Brzęczka w bardzo dogodnej sytuacji.

Patrząc na kursy bukmacherskie i szanse poszczególnych zespołów w grupie G, awans powinna wywalczyć Polska oraz Austria. To właśnie te dwie drużyny zmierzą się w najbliższy czwartek na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu.

Legalni polscy bukmacherzy udostępnili kursy na Austria – Polska, co daje możliwość oceny, która z jedenastek uważana jest za faworyta w tym meczu. Niestety, nie mamy aż tak dobrych wiadomości. Za jedną postawioną złotówkę na Polskę można zarobić ponad 3 złote. Oznacza to, że jako faworyta obstawiają drużynę z Austrii. 

Najwyższe kursy bukmacherskie?

Jeśli przyjrzymy się ofercie na Austrię, najbardziej opłaca się typować u bukmachera Etoto. W przypadku remisu oraz zwycięstwa Polski, najkorzystniejsze są kursy od firm STS oraz Totalbet.

Łapcie zbiór kursów bukmacherskich na mecz Austria – Polska.  Uwaga! W tabeli nie braliśmy pod uwagę bonusów, które pozwalają na zwiększenie wygranych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button