Typy KSW 47. W jaki sposób postawić na swojego faworyta?

Już pod koniec marca gala KSW 47. Chcesz postawić kupon z typem na swojego faworyta? Nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu, a nasz poradnik wideo ci to udowodni!

Typy KSW 47. W jaki sposób postawić na swojego faworyta?
Typy KSW 47. W jaki sposób postawić na swojego faworyta?

KSW 47 obstawianie online

KSW 47 odbędzie się dokładnie 23 marca 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z Szymonem Kołeckim. To właśnie ten pojedynek budzi też największe zainteresowanie kibiców.

STS, jako oficjalny bukmacher gali, już od dawna posiada typy KSW 47, które można wykorzystać. W każdej chwili możesz w tym portalu sprawdzić, kto uważany jest obecnie za faworyta, a kogo raczej skazuje się na porażkę.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Chociaż nadal dostępna jest usługa STS mecze na żywo, najbliższa gala KSW będzie dostępna w internecie tylko w systemie PPV. Na szczęście, cena „bilety” dostępu do gali to 40 PLN, czyli dokładnie tyle, ile w przypadku wszystkich innych imprez z cyklu Konfrontacja Sztuk Walki.

Jak obstawiać MMA w internecie?

Chcesz obstawić KSW 47? Obejrzyj poradnik wideo, który pokazuje, jak stawia się kupony na MMA!

Prawdopodobnie bliżej gali bukmacherzy organizować będą wiele promocji z okazji KSW 47. Być może pojawią się nawet specjalne bonusy bez depozytu bądź możliwość otrzymania zwrotu w razie nietrafionego typu!

Chcesz odebrać premię już teraz? Zgarnij 27 PLN za samo założenie konta w STS i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. To tak proste, że poradzi sobie z tym nawet początkujący typer!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button