Bukmacherzy - Polski bukmacher internetowy - STS mecze na żywo. Jak oglądać za darmo?

STS mecze na żywo. Jak oglądać za darmo?

STS mecze na żywo pozwalają każdemu klientowi bukmachera oglądać sportowców w akcji całkowicie za darmo. Dowiedz się, jak korzystać z tej usługi!

STS mecze na żywo. Jak oglądać za darmo?
STS mecze na żywo. Jak oglądać za darmo?

Mecze przez internet za darmo

Nie trzeba długo przeczesywać strony oficjalnej bukmachera, by znaleźć zakładkę STS TV. Chociaż na pierwszy rzut oka może się to kojarzyć z telewizją z prawdziwego zdarzenia, nie do końca tak jest.

Dzięki „telewizji” od STS możemy oglądać za darmo mecze online. W ofercie znajdziemy ogromną ilość streamów z najróżniejszych wydarzeń sportowych począwszy od piłkarskich meczów z najlepszych lig, a kończąc na turniejach wielkoszlemowych czy innych rozgrywkach tenisowych.

Aby korzystać z transmisji w STS, wystarczy posiadać konto u tego bukmachera. Rejestracja zajmuje obecnie mniej niż minutę, ponieważ można dokonać jej bez weryfikacji danych, czyli przesyłania skanu dokumentów tożsamości.

Darmowe streamy STS

Jeżeli chcesz założyć całkowicie darmowy profil gracza w STS, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. Wejdziesz na stronę www.STS.pl
  2. Wypełnisz krótki formularz rejestracyjny
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE
  4. Zakończysz proces i zalogujesz się! 🙂

Oglądanie wydarzeń sportowych na stronie bukmachera oraz w jego aplikacji mobilnej jest naprawdę banalnie proste. Oto przed wami krótki tutorial wideo, który krok po kroku wyjaśnia jak uruchomić transmisję z danego meczu:

W STS TV znajdziemy naprawdę ogromną liczbę interesujących meczów. Bukmacher umożliwia, między innymi, oglądanie bezpłatnie spotkań Bundesligi, LaLiga (w tym wszystkich El Clasico!), a także Ligue 1!

Uwaga! Nie ma żadnych limitów w kwestii uruchamianych streamów online. Można korzystać z nich do woli!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS mecze na żywo. Jak oglądać za darmo?
5 (100%) 2 votes

Promocje Bukmacherskie

Unibet w Polsce. Licencja 2019 - prawda czy nie?

Unibet w Polsce. Licencja 2019 – prawda czy nie?

Czy to prawda, że Unibet w Polsce może pojawić się w roku 2019 jako legalna …