Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na Barcelona – Real w STS!

Bukmacher STS ma dla nowych graczy zakład bez ryzyka 200 PLN na spotkanie Barcelona – Real. W jaki sposób zgarnąć tę premię? Oto szczegóły, które na pewno każdy będzie chciał poznać!

Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na Barcelona - Real w STS!
Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na Barcelona – Real w STS!

Zakład Bez Ryzyka na Barcelona – Real

Najnowszy, przygotowany przez STS bonus powitalny to już coś więcej niż tylko dwie specjalne premie. Tylko z okazji El Clasico dla nowych klientów przygotowano ekstra 200 PLN, które można wykorzystać na obstawianie w komputerze lub telefonie.

Do promocji kwalifikują się tylko ci gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić się u bukmachera STS. Osoby z kontem nie mogą odebrać opisywanego przez nas bonusu.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Zakład Bez Ryzyka jest czymś w rodzaju ubezpieczenia zakładu. Gracz stawia na mecz do 200 PLN, a w przypadku gdy nie uda mu się trafić – czeka na niego zwrot stawki.

Oferta specjalna obowiązuje do końca 18 grudnia i do tego czasu trzeba założyć konto, by móc skorzystać z dodatkowych premii! A tych jest sporo – łącznie aż trzy!

STS premia na start to obecnie 29 PLN bez depozytu, 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz nawet 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Nietrudno policzyć, ile kasy daje to łącznie! 🤑

Bonus na start w STS
⬇️⬇️⬇️

  • 29 PLN bez depozytu
  • 1200 PLN przy pierwszej wpłacie (kwota maksymalna, premia to 100%!)
  • 200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Mecz za darmo w STS? Tak i to nawet El Clasico!

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że mecz Barcelona – Real online dostępny będzie całkowicie za darmo dla wszystkich osób posiadających konto w STS!

W ramach usługi STS TV można oglądać w komputerze oraz w smartfonie wszystkie ważne wydarzenia sportowe – nie tylko te związane z piłką nożną, ale również siatkówką, koszykówką czy tenisem!

Jak działają transmisje meczów w STS? Sprawdź już teraz, jak dokładnie to wygląda:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button