Bukmacherzy - Forbet - Najlepsze typy na Ligę Europy. Odbierz 100 PLN bonusu!

Najlepsze typy na Ligę Europy. Odbierz 100 PLN bonusu!

Już w czwartek pierwsza runda pucharowa Ligi Europy po przerwie zimowej. Ekspert bukmacherski wypowiada się przed dzisiejszymi meczami, na jakie mecze warto obstawiać, ile można zyskać, a jakie pojedynki lepiej omijać szerokim łukiem!

Najlepsze typy na Ligę Europy. Odbierz 100 PLN bonusu!

W rozmowie z oficjalnym portalem bukmachera forBET Tadeusz Pawłowski, były trener Wisły Kraków oraz Śląska Wrocław, wypowiedział się na temat czwartkowych faworytów oraz drużyn, które – jego zdaniem – nie mają większych szans na walkę o kolejną rundę rozgrywek.

Popularny „Teddy” zdradził także, która z par wydaje się dla niego najciekawsza i dlaczego. Nie zabrakło też kilku analiz taktycznych oraz odpowiedzi na pytanie, kto ma największe szanse na wygranie Ligi Europy w tym sezonie!

Najlepsze kursy na Ligę Europy

Każdy polski bukmacher oferuje zakłady na rozgrywki Ligi Europy. Kursy cały czas się wahają, dlatego nie można porównać, jaka firma oferuje najkorzystniejsze warunki. Warto na bieżąco sprawdzać oferty portali i decydować o tym, gdzie postawić kupon. Pamiętajmy o ogólnej zasadzie, że im niższy kurs, tym większy faworyt. A jeżeli kurs wzrasta, oznacza to, iż na dany typ stawia się mniej, niż na jego przeciwieństwo.

Najwyższe kursy na LE 2018:

  1. forBET
  2. Totolotek
  3. LvBET
  4. Fortuna
  5. Milenium

Darmowe 100 PLN na obstawianie meczów!

Jeżeli jesteś już klientem forBET, możesz otrzymać 50% bonusu od czwartkowego depozytu aż do 100 PLN. Promocja obowiązuje przez cały dzień, a każdy z graczy może skorzystać z niej tylko jeden raz w ciągu doby.

Kursy na LE (forBET Zakłady Bukmacherskie)
Kursy na LE (forBET Zakłady Bukmacherskie

 

Najlepsze typy na Ligę Europy. Odbierz 100 PLN bonusu!
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Cherry Online Polska punkty stacjonarne

Cherry Online Polska punkty stacjonarne

Marka Cherry Online Polska uzyskała zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce w 2018 roku. …

Dodaj komentarz