Bonusy bukmacherskie – rodzaje najlepszych, kompletny przewodnik

Bonusy bukmacherskie są czymś, czym bukmacherzy w Polsce starają się przekonać nowych potencjalnych klientów do rejestracji, ale i coraz częściej stałych odbiorców do pozostania z nimi i nie skłaniania się ku ofercie coraz liczniejszej konkurencji. Zanim zostaniemy przez nie skuszeni, powinniśmy przyjrzeć się im bliżej i zrozumieć, który z nich jest najlepszy i kiedy możemy go za takowy uznać. Wybór na rynku jest dość duży – dobrze byłoby wiedzieć, jak go dokonać. W tym z kolei zamierzamy pomóc w naszym dzisiejszym wpisie.

Forbet bonus powitalny. 2000 PLN + kod na freebet 50 PLN!
Bonusy bukmacherskie – rodzaje najlepszych, kompletny przewodnik

Najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich dla nowych typujących

Typujący, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera są na najbardziej uprzywilejowanej sytuacji jeżeli chodzi o ofertę bonusową. Polski rynek zakładów wzajemnych wciąż jest bowiem nastawiony na pozyskiwanie nowych użytkowników – bardziej niż na to, by zachowywać przy sobie tych, którzy już posiadają własne konto. 

Głównym bonusem, na który mogą liczyć u każdego działającego w Polsce bukmachera nowi użytkownicy jest tak zwany bonus powitalny, już w samej swojej nazwie mający powitać ich w serwisie internetowym bukmachera. Jest to zwykle bonus o największej wartości – w końcu to jego bukmacherzy online wykorzystują do tego, by trafiać do nowych klientów. Bonusy powitalne można podzielić na trzy ich rodzaje:

  • bonusy uzależnione od depozytu – w ich przypadku ilość pozyskanych środków jest zależna od tego, jak wiele wpłacimy za pierwszym razem (z ustaloną przez bukmachera górną granicą). To bonusy najbardziej wymagające i najtrudneijsze do obrócenia,
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • bonusy niezależne od depozytu (i niczego innego) – są to tak zwane freebety, które przez użytkowników są najmilej widziane, bo które nie narzucają ze sobą większych wymagań. Zazwyczaj ich wartość jest mniejsza, bo i bukmacher nie chce na nich zbyt wiele stracić,
  • bonusy typu cashback – są one uzależnione od stawki pierwszego zakładu. Bukmacher zwróci nam jej część (zwykle połowę i zazwyczaj do określonej granicy), jeżeli ten zakład okaże się przegrany.

Aby móc sięgnąć po bonus powitalny, musimy wyrazić na to chęć już podczas zakładania naszego konta u bukmachera. Odpowiednie pole do zaznaczenia w przypadku większości z nich jest domyślnie zaznaczone.

Bonus powitalny nie jest jedynym, po który możemy sięgnąć właśnie przy przechodzeniu przez proces rejestracyjny. Wart uwagi jest również kod promocyjny, na którego wpisanie pozwalają najlepsi bukmacherzy online. Kod ten znaleźć można na stronach niezależnych od bukmacherów, jednak poruszających tematykę zakładów wzajemnych (w tym na naszej). Co istotne, zazwyczaj przybiera on formę freebetu. Zdarzają się jednak i takie, które poprawiają atrakcyjność bonusu powitalnego. Z obu promocji jako nowi gracze możemy skorzystać jednocześnie – bez potrzeby wybierania tylko jednej z nich.

Bonusy bukmacherskie dla stałych obstawiających

Bukmacherzy online coraz bardziej dostrzegają tendencję związaną z rejestrowaniem się u kilku bukmacherów i korzystaniem z oferty tylko tego, którego oferta jest najatrakcyjniejsza. Takie działanie zresztą polecamy i my – w końcu staramy się o to, by nasi typujący zyskiwali jak najwięcej. Takie działanie pchnęło buków ku temu, by stale poszerzać swoją ofertę promocyjną również dla tych osób, które obstawiają z większą regularnością czy też po prostu posiadają u nich swoje własne konto.

gry hazardowe online
Legalne gry hazardowe online w Polsce

Promocje u bukmacherów jak STS online czy Fortuna bywają stałe i okazjonalne. Te ostatnie organizowane są przede wszystkim jako dodatek do większych imprez sportowych – Mistrzostw Świata, Europy czy Igrzysk Olimpijskich. Promocje stałe są dostępne cały czas.

Jedną z podstawowych i dostępnych praktyczne wszędzie promocji stałych jest ta promująca zakłady akumulacyjne. U każdego buka działa ona tak samo, to jest dorzuca dodatkowy procent do wygranej po dodaniu do kuponu określonej ilości zdarzeń (im więcej tych zdarzeń, tym większy jest dodatkowy procent do potencjalnej wygranej).

Firmy bukmacherskie online coraz częściej organizują też programy lojalnościowe, niektóre nawet podobne do tego z Keno. Fortuna jest tutaj bukiem, na który każdy się wzoruje – to ona w końcu jest tutaj liderem. Jej Fortuna Klub Plus działa od kilkunastu lat. To on wytyczył schemat działania większości tego typu programów, w którym za każdy zakład i pożądaną przez bukmachera akcję w obrębie jego serwisu internetowego jesteśmy w stanie dostawać punkty. Za określoną ich ilość możemy zaś kupić sobie dodatkowe bonusy (przypominające te powitalne) lub atrakcyjniejsze warunki do obstawiania (na określony czas).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Wielu bukmacherów do programu lojalnościowego podchodzi w zgoła odmienny sposób, oferując go wyłącznie najwierniejszym i najwięcej zostawiającym u nich pieniędzy użytkownikom. Tak tworzone są tak zwane kluby VIP, do których trzeba zostać zaproszonym, a które dają też wiele nietypowych korzyści, w tym między innymi wsparcie indywidualnego doradcy klienta (może on załatwić praktycznie wszystko), ale też darmowe wejściówki na mecze (zwykle te, których sponsorem jest bukmacher, u którego bierzemy udział w programie lojalnościowym).

Można się spodziewać, że programy lojalnościowe będą kwestią stale rozwijaną. Zwłaszcza patrząc na to, w jakim kierunku idzie rynek. Od niedawna również gry karciane otrzymują od bukmacherów bardzo ciekawe promocje i bonusy.

Checklista – co powinien posiadać dobry bonus bukmacherski?

Aby umiejętnie sięgnąć po bukmachera, który zaoferuje rzeczywiście najlepszy bonus bukmacherski, powinniśmy znać definicje “dobrego bonusu” i wiedzieć, czego powinniśmy od niego oczekiwać. Poniżej przedstawiamy krótką checklistę rzeczy, na które powinniśmy zwrócić największą uwagę. Bez zbędnych opisów – w prostej formie.

jak obstawiać w superbet
Obstawianie z freebetem 34 PLN w Superbet z kodem promocyjnym
  • Wysoka wartość bonusu bukmacherskiego (ilosć środków, jakie można za jego pośrednictwem zyskać).
  • Wielokrotność obrotu koniecznego do wykonania.
  • Warunki obrotu (im mniej tym lepiej).
  • Czas, w jakim można z tego bonusu skorzystać.
  • Rodzaj bonusu bukmacherskiego.

Wybierając bukmachera poprzez bazowanie na bonusie bukmacherskim wręcz musimy zapoznać się z jego regulaminem – w szczególności wtedy, gdy mamy wątpliwości lub coś pobudza naszą uwagę i zapala czerwoną lampkę ostrzegawczą (na przykład zbyt wysoka wartość bonusu, która najzwyczajniej w świecie jest czymś podejrzanym.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button