Legia zagra w LM? Bukmacherzy znają odpowiedź!

Firma bukmacherska Forbet zamieściła w ofercie zakład na to, czy Legia Warszawa wystąpi w Lidze Mistrzów 2018/19. Sprawdźcie, jak na tę chwilę wyglądają kursy!

Legia zagra w LM? Bukmacherzy znają odpowiedź!

Legia Warszawa uzyskała promocję do eliminacji do Ligi Mistrzów po tym, jak zdobyła mistrzostwo Polski w ubiegłym sezonie. Klub ze stolicy naszego kraju rywalizację o miejsce w piłkarskiej elicie rozpoczął wyjątkowo szybko i tak samo może też tę przygodę zakończyć.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, co do przyszłości Legii Warszawa. Już wkrótce możliwe będzie obstawianie Ligi Mistrzów, ale mało co wskazuje na to, by w fazie grupowej znalazło się miejsce dla najlepszej drużyny naszego kraju.

Stawianie na to, że Legia odpadnie w eliminacjach jest nie tyle mało opłacalne, co może przynieść nam stratę, nawet jeśli taki kupon wygramy. Innymi słowy, stawianie na taki scenariusz nie ma najmniejszego sensu, a to dlatego, że kurs wynosi 1.00. Stawiamy więc 100 złotych, a „zarabiamy” 88. Słaby biznes, prawda?

legia w lm kursy bukmacherskie
legia w lm kursy bukmacherskie

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy Legii uda się awansować do LM. Wtedy za postawione 100 złotych zyskamy aż 2200 już po wszelkich podatkach! Perspektywa takiej wygranej kusi, ale trzeba przyznać, że raczej małe prawdopodobieństwo, by warszawiacy dostali się do grona najlepszych ekip Starego Kontynentu.

Jeżeli chcecie zagrać zakład na Legię w Lidze Mistrzów, możecie to zrobić na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli nie posiadacie tam konta, podczas rejestracji warto podać Forbet kod promocyjny!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button