Betclic kod promocyjny. Jaki jest aktywny – co mam wpisać?

Czy przygotowany przez bukmachera Betclic kod promocyjny można podać tylko przy rejestracji? Jak dokładnie on brzmi i czemu jest tak istotny dla wielu graczy? Oto najważniejsze pytania i odpowiedzi!

Betclic kod promocyjny. Jaki jest aktywny - co mam wpisać?
Betclic kod promocyjny. Jaki jest aktywny – co mam wpisać?

Betclic Polska kod promocyjny

Przed tobą rejestracja konta w Betclic? Jeżeli tak, pewnie zastanawiasz się, między innymi, nad tym, jaki kod promocyjny podać w ostatnim kroku formularza online na stronie bukmachera.

Wpisanie kodu jest o tyle ważne, że można to zrobić tylko jeden raz. Jeżeli nie zdecydujesz się na to przy rejestracji konta, w późniejszym czasie takiej możliwości mieć już nie będziesz.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jako gracz Betclic będziesz mógł obstawiać, a także oglądać darmowe mecze online. Wszystko to w stu procentach legalnie, czyli zgodnie z ustawą hazardową obowiązującą w Polsce od 2017 roku.

Aktualny kod na bonus na Betclic.pl!

Kod promocyjny do Betclic to KOD500. Nazwę łatwo wytłumaczyć – to maksymalna kwota jaką przewiduje przygotowany przez Betclic bonus na start.

Wszyscy nowo zarejestrowani mogą w Betclic otrzymać zwrot w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie. Mowa tu o cashbacku w wysokości 100% wniesionej stawki aż do 500 złotych!

Nawet jeżeli do tej pory nigdy nie rejestrowałeś konta oraz nie wpisywałeś bonusowych haseł, w przypadku polskiej strony Betclic nie powinieneś natrafić na jakiekolwiek problemy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button