Bukmacher LV BET wprowadza Skrill do oferty!

Od początku czerwca gracze zarejestrowani  u legalnego bukmachera LV BET mogą korzystać z portfela elektronicznego Skrill i za jego pośrednictwem dokonywać transakcji na swoje konto bukmacherskie!

Bukmacher LV BET wprowadza Skrill do oferty!
Bukmacher LV BET wprowadza Skrill do oferty!

Skrill u legalnych bukmacherów pojawia się coraz częściej, co jest bardzo dobrą wiadomością! Jest to wyjątkowo wygodna metoda płatności, która zapewnia najszybsze na rynku przelewy i płatności za zakupy internetowe. Obecnie można wypróbować jej możliwości na www.LvBET.pl i jednocześnie wziąć udział w ciekawej promocji.

Każda osoba dokonująca w czerwcu depozytów przez Skrill na konto w LV BET, uwzględniana jest w rankingu promocji dostępnym na oficjalnej stronie bukmachera. Im więcej wpłat, tym lepiej, gdyż zdobywa się wówczas pokaźniejszą liczbę punktów mających wpływ na

Do zdobycia są następujące nagrody:

  • 1. miejsce – 1000 PLN
  • 2. miejsce – 2000 PLN
  • 3. miejsce – 1000 PLN
  • 4. miejsce – 500 PLN
  • 5. miejsce – 250 PLN
  • 6. – 10. miejsce – 100 PLN
Promocja Skrill w LV BET
Promocja Skrill w LV BET

Aby sprawdzić swoje aktualne miejsce w rankingu promocyjnym, wystarczy zerknąć na tabelę w każdą środę czerwca, kiedy to odbywa się jej aktualizacja. Oficjalna lista zwycięzców pojawi się w LV BET w dniu 4 lipca.

Co oczywiste, w tabeli można maksymalnie zająć jedno miejsce. Przypominamy, że nie można mieć u bukmachera więcej niż jednego konta zarejestrowanego na tę samą osobę!

Jeżeli chcielibyście wypróbować Skrill w praktyce, nic nie stoi na przeszkodzie, byście zrobili to już teraz. Ważne, by było to tylko u legalnych bukmacherów!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button