Gdzie są najwyższe kursy bukmacherskie w internecie?

Wysokie kursy bukmacherskie to gwarancja maksymalizacji zysków. Warto wiedzieć, gdzie notowania są najwyższe, a gdzie – niekoniecznie. Oto coś, co prawdopodobnie zainteresuje każdego aktywnego typera!

Gdzie są najwyższe kursy bukmacherskie w internecie?
Gdzie są najwyższe kursy bukmacherskie w internecie?

Bukmacher z dobrymi kursami na mecze

Wiele osób pyta się o to, jaki bukmacher ma najwyższe kursy na mecze. Wszystko dlatego, że właśnie notowania poszczególnych zawodników czy zespołów decydują o tym, ile zarobimy na danym zakładzie.

Jeżeli u jednego bukmachera kurs wynosi 1.50 i postawimy na niego 100 złotych, zarobimy 150 minus podatek. W przypadku kursu 1.70 potencjalna wygrana wzrasta już o 20 złotych, a to tylko w jednym kuponie!

Wiedza na temat tego, gdzie kursy bukmacherskie są najlepsze, ma ogromne znaczenie przy maksymalizacji zysków. Na pierwszy rzut oka różnice wydają się być znikome, ale w podsumowaniu miesięcznym czy rocznym widać nawet te kilkugroszowe wahania.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Który bukmacher daje zarobić najwięcej?

Aby wygrywać jak najwięcej, wiele osób decyduje się na obstawianie bez podatku albo korzystanie z promocji, które powiększają zyski w zwycięskich kuponach.

W pierwszej opcji wygrywamy 14% więcej, a więc gramy tak, jak bez podatku. W drugim wariancie przyznawane są nam środki ekstra w zależności od tego, ile zdarzeń mamy na kuponie.

Promocję gwarantującą lepsze wygrane znaleźć można na stronie legalnej marki www.Totolotek.pl. Granie bez podatku z kolei dostępne jest przez cały rok na www.Betfan.pl.

Trzeba pamiętać o tym, że oferty specjalne lubią się zmieniać i zawsze warto wybierać takiego bukmachera, gdzie granie bez podatku jest już dostępne od dłuższego czasu.

Granie bez podatku a wysokie kursy

Oczywiście, kursy bukmacherskie są cały czas tak samo ważne, ale nieraz może się okazać, że bez podatku z niższym kursem zarobimy więcej, niż na odwrót.

Warto też zadać sobie nieco inne pytanie – co najczęściej obstawiam. Jeden buk jest dobry do grania koszykówki, a inny piłki nożnej. To, że kursy na jeden sport są wysokie, na przykład, w STS nie oznacza, iż w innych sytuacjach będzie podobnie.


Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button