Bonus na ligę angielską i hiszpańską. Jak obstawić za 150 PLN od bukmachera STS?

Bukmacher STS przygotował dla swoich graczy wyjątkowy prezent w postaci bonusu 150 PLN. Oferta ważna tylko jest przez trzy dni, a skorzystać z niej mogą fani obstawiania ligi hiszpańskiej oraz angielskiej!

Bonus na ligę angielską i hiszpańską. Jak obstawić za 150 PLN od bukmachera STS?
Bonus na ligę angielską i hiszpańską. Jak obstawić za 150 PLN od bukmachera STS?

Typy na Premier League i La Liga. Masz? Czas na obstawianie!

Wracają rozgrywki ligi hiszpańskiej oraz angielskiej, a co za tym idzie gracze już polują na najlepsze typy bukmacherskie. Bez względu na to czy interesuje nas głównie La Liga, czy Premier League, najbliższy weekend nie pozwoli nam się nudzić od piątku do późnego wieczora w niedzielę!

Bonus na Premier League oraz La Liga na stronie www.STS.pl to nawet 150 PLN ekstra na obstawianie. Aby go odebrać, gracz musi w pierwszej kolejności zarejestrować się w promocji weekendowej, co można zrobić klikając przycisk „Weź udział”. Narzędzia do zapisu znajdziemy w zakładce poświęconej promocji.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Obstawianie ligi angielskiej i hiszpańskiej z premią jest dla każdego, a poniżej prezentujemy wszystkie warunki oferty, które warto znać.

Jak dostać nawet 150 PLN od STS? Wystarczy jedna wpłata!

Tutaj nie ma co czarować i komplikować: jedna wpłata na konto na www.STS.pl pozwala na zdobycie premii ekstra na grę. W przypadku opisywanej promocji do otrzymania jest nawet 150 PLN ekstra, a gracz, który chce zgarnąć te środki musi:

  • zapisać się do akcji
  • wpłacić pieniądze w dniach od 11 do 13 września
  • zagrać kupon za min. 50 PLN
  • kupon promocyjny musi zawierać przynajmniej jeden typ z Premier League lub La Liga
  • minimalny kurs zakładu kwalifikacyjnego to 1.85
  • SOLO lub AKO
  • obstawiany zakład nie musi być trafiony!

Wszystkie pieniądze są przelewane automatycznie. Środki powinny pojawić się na odpowiednich kontach do dnia 16 września do godziny 23.59.

Brak konta w STS? Szybka rejestracja + bonus bez depozytu!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, który regularnie organizuje akcje promocyjne dla swoich klientów. Jeżeli chcemy założyć konto na www.STS.pl, musimy poświęcić na to mniej niż minutę!

Rejestracja w STS to wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego i wpisanie w nim kilku danych na swój temat. Aktywny kod promocyjny BETONLINE to szansa na bonus bez depozytu, tak więc warto dobrze przemyśleć, czy pomijanie tego kroku ma sens!

Pakiet powitalny na stronie www.STS.pl to 29 PLN bez wpłaty zaraz po rejestracji, nawet 1200 PLN ekstra przy depozycie numer jeden, a na dodatek mamy jeszcze 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka do wykorzystania w STS Betgames!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button