Fortuna Happy Hours na całą ofertę w czwartek!

Wygrywanie dużych sum w czwartki to twoja specjalność? Bukmacher Fortuna organizuje Happy Hours, dzięki którym do zdobycia jest więcej aż o 14%!

Fortuna Happy Hours na całą ofertę w czwartek!
Fortuna Happy Hours na całą ofertę w czwartek!

Fortuna bez podatku – powiększone wygrane w Happy Hours!

Opisywana oferta dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 31 października. Gracze zarejestrowani u legalnego bukmachera Fortuna automatycznie kwalifikują się do otrzymania bonusu.

Happy Hours obowiązuje przez 60 minut. Mowa tutaj o porze między godziną 17 a 18. W tym czasie gracze mogą zawierać kupony, za które przyznawany jest bonus.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Nie ma znaczenia, czy gracz będzie stawiał kupon w aplikacji, czy na stronie internetowej. W trakcie trwania promocji nie tylko może grać tam, gdzie zwykle, ale też w ciągu godziny odebrać więcej niż jeden bonus powiększający wygrane.

Wygrane powiększane są w każdym kuponie, który został zagrany za co najmniej 20 PLN brutto. Kurs kuponu kwalifikacyjnego nie może być niższy niż 1.30, natomiast liczba zdarzeń na nim musi wynosić co najmniej 3.

Happy Hours Fortuna. Jak zgarnąć 14% więcej
💰💰💰

  • Wystarczy zagrać kupon na www.eFortuna.pl lub w aplikacji bukmachera
  • Minimalna stawka to 20 PLN brutto
  • Kurs kwalifikacyjny to co najmniej 1.30
  • Na jednym kuponie należy zawrzeć co najmniej trzy typy z oferty przedmeczowej

Zakłady LIVE nie są tutaj w ogóle brane pod uwagę. Nowi gracze też mogą odbierać bonus, ale wcześniej – rzecz jasna – muszą założyć konto typerskie.

Fortuna kod promocyjny. Bonus ponad 1000 PLN do zgarnięcia!

Przypominamy, że Fortuna to legalnie działający bukmacher w naszym kraju. Aktywny jest u niego kod promocyjnyBETONLINE” – na start do zgarnięcia jest 1000 PLN na dobry początek oraz 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Uwaga! Fortuna bukmacher legalny wymaga od gracza dodania do kuponu promocyjnego specjalnego zdarzenia o nazwie „Happy Hours”. Tylko w ten sposób można zagwarantować sobie odebranie wygranych powiększonych o 14 procent.

Opisywanej przez nas oferty specjalnej nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button