Cherry Online Polska punkty stacjonarne

Marka Cherry Online Polska uzyskała zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce w 2018 roku. Czy będzie otwierać u nas punkty stacjonarne. Jeżeli tak, to czy znana jest już mapa pierwszy oddziałów?

 

Cherry Online Polska punkty stacjonarne
Cherry Online Polska punkty stacjonarne

Spółka Cherry Online Polska jest ściśle związana z popularnym ComeOn, ale wiadomo już na sto procent, że na ten moment nie mamy co liczyć na powrót tej marki do naszego kraju. Prawdopodobnie firma stworzy na potrzeby polskiego rynku zupełnie innego bukmachera.

Ministerstwo Finansów wydało zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej marce Cherry Online jedynie na zakłady online. Oznacza to, że na ten moment nie możemy spodziewać się otwarcia punktów stacjonarnych do przyjmowania kuponów!

Kiedy dokładnie bukmacher spod znaku wisienki wystartuje w Polsce? Czy „na dzień dobry” przygotuje dla graczy jakiś specjalny darmowy bonus? Na razie mamy bardzo wiele niewiadomych i mało konkretów. Wielu typerów liczy na to, że ten stan rzeczy wkrótce się zmieni.

Jeżeli interesują was punkty stacjonarne, na ten moment na pewno nie macie co liczyć na Cherry Online. Na szczęście, jest wiele podmiotów posiadających koncesje na przyjmowanie zakładów w oddziałach naziemnych. Jeżeli dobrze poszukacie, znajdziecie je w kilka sekund!

A może chcecie spróbować sił w obstawianiu online? Sprawdźcie już teraz, między innymi, bonus powitalny Etoto, który daje na start nawet 2100 PLN!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button