BONUS od Bukmachera LV BET na zawody F1

W niedzielę rozpoczyna się Formuła 1 i inauguracja sezonu 2019. Czy nasz rodak Robert Kubica ukończy GP Australii? Jeżeli tak się stanie, bukmacher LV BET da Ci specjalny prezent 25 PLN!

Formuła 1 u bukmachera

F1 z dnia na dzień zbiera nowych zwolenników wśród polskich graczy. Powrót najlepszego polskiego kierowcy jakim jest Robert Kubica to gratka dla miłośników tego sportu. 

Pierwszy wyścig sezonu Formuły 1 będzie się odbywał w Australii. To właśnie tam kierowcy powalczą o tytuł mistrzowski.

Jeżeli obstawisz typy dnia u bukmachera LV BET kupon za co najmniej 50 PLN o kursie 2.00 lub większym, a Robert Kubica zakończy niedzielny wyścig, to zgarniesz 25 PLN ekstra!

GP Australii bonus

Musisz pamiętać, że w twoim zakładzie bukmacherskim muszą znaleźć się jedynie typy na GP Australii 2019.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami w regulaminie promocji, zakłady wytypowane na: „Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE]” nie kwalifikują się do opisywanej oferty promocyjnej.

Kupon bonusowy można zawrzeć tylko między środą (13 marca) a niedzielą, w której odbędzie się wyścig F1. Każdy zarejestrowany gracz ma czas zanim rozpocznie się rywalizacja, czyli do 17.03.2019 do godziny 06:10 polskiego czasu!

Nie masz konta u bukmachera LV BET? Założysz je bezpłatnie już teraz na oficjalnej stronie. Oto, jak musisz to zrobić:

  1. Przechodzisz na www.LvBET.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE
  4. Zgarniasz 20 PLN bez depozytu, a potem już nawet 1500 PLN za pierwsze wpłaty na konto!

Bonus promocyjny, który dostaniesz na zakłady F1 będzie ważny tylko przez okres 30 dni od momentu zaksięgowania na profilu użytkownika.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button