Bonus 500 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy 2018!

Legalny bukmacher LvBET ma dla swoich graczy konkurs, w którym do zdobycia jest 500 PLN bonusu na spotkania rozgrywane w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy 2018. Do uczestnictwa w promocji nie wymagane jest nic poza posiadaniem darmowego konta bukmacherskiego!

Bonus 500 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy 2018!

Konkurs bukmacherski z nagrodami

Każdy, kto posiada profil gracza na oficjalnej stronie bukmachera LvBET może skorzystać z tej oferty. Konkurs bukmacherski z nagrodami dostępny jest dla wszystkich, którzy w dniach 6-8 marca postawią kupony KOMBI przedmeczowe na spotkania rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Kupony promocyjne muszą być stawiane za co najmniej 20 PLN, by były zaliczane do promocji.

Dla najlepszych graczy, czyli tych, którzy postawią kupony z najwyższym kursem ogólnym, do zdobycia jest dodatkowe 500 PLN wygranych w formie bonusu. Bukmacher LvBET przygotował dla uczestników tej oferty aż pięć nagród – każdy z graczy może maksymalnie otrzymać jedną z nich. W przypadku zajęcia dwóch miejsc w klasyfikacji generalnej, zawsze bierze się pod uwagę tę wyższą lokatę.

Jakie nagrody można wygrać?

  1. miejsce – 500 PLN
  2. miejsce – 250 PLN
  3. miejsce – 150 PLN
  4. miejsce – 100 PLN
  5. miejsce – 80 PLN

Do promocji nie trzeba się zapisywać – warto tylko pamiętać, że nie są w niej brane pod uwagę kupony grane za środki bonusowe oraz te postawione w dziale Zakłady Na Żywo. Niewymagane jest też wpisanie żadnego kodu bonusowego.

kto wygra Ligę Europy 2018?
kto wygra Ligę Europy 2018?

Jak obstawiać Ligę Mistrzów?

Każdy, kto chce obstawiać mecze Ligi Mistrzów bądź innych europejskich pucharów, musi posiadać konto w legalnej firmie bukmacherskiej. Spis legalnych bukmacherów 2018 zawiera obecnie dziewięć marek, w których bez ryzyka można stawiać na swoich faworytów. Należy pamiętać, że gra w nielegalnych podmiotach wiąże się z konsekwencjami prawnymi!

Zobacz aktualne kursy na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy na www.LvBET.pl!

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button