Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Przed weekendem każdy szuka oszczędności i dobrze się składa, bo właśnie w piątki każdy gracz legalnego bukmachera Totolotek może brać udział w specjalnej ofercie Gram Grubo i tym samym obstawiać mecze bez podatku! 

Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?
Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce

Tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy w Polsce odprowadzają należne podatki (obecnie jest to aż 12%), a co za tym idzie – niektórymi wymaganymi opłatami obciążają niestety graczy. Nie oznacza to jednak, że gra w takich firmach jest nieopłacalna.

Wręcz przeciwnie, bo to właśnie grając w polskich firmach bukmacherskich możemy być pewni o nasze pieniądze, bezpieczeństwo danych oraz nie musimy przejmować się tym, że łamiemy obowiązujące w naszym kraju przepisy, a warto wiedzieć, że za obstawianie meczów u nielegalnych bukmacherów grożą konsekwencje prawne.

betclic polska bonus cashback 550 pln
Kod promocyjny na bonus w Betclic Polska – cashback 550 PLN

Graczom wydaje się, że obstawianie w polskich firmach to coś niewartego uwagi. Tymczasem, na przykład, w firmie Totolotek w piątki dość często możemy zdobyć aż o 12% wygranych więcej, a wszystko to dzięki temu, że nie ponosimy jakichkolwiek opłat na rzecz kraju za wniesioną stawkę.

Obstawianie bez podatku u bukmacherów online

W Totolotku nie trzeba rejestrować się w ofercie, by grać bez podatku. W przypadku oferty specjalnej „Gram Grubo”, która obowiązuje obowiązuje piątki oraz w dni rozgrywania Ligi Mistrzów, ważne jest, by spełniać następujące zasady:

  • Kupon za co najmniej 100 PLN
  • Prosty TotoMix bądź Live
  • Kurs ogólny nie mniejszy niż 2,00
  • Kurs pojedynczego zdarzenia wynoszący co najmniej 1,06
  • Zagrany dokładnie w dniu trwania promocji
obstawianie bez podatku w polsce
Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Pamiętajcie, że do korzystania z tej oferty specjalnej jest wymagane posiadanie konta na www.Totolotek.pl. Punkty stacjonarne należące do tego bukmachera nie uczestniczą w promocji, co oznacza, że grając w nich płacimy standardowy podatek od wniesionej stawki!

Betfan granie bez podatku

Nie tylko Totolotek pozwala na obstawianie meczów bez podatku. Kolejnym tego rodzaju bukmacherem jest Betfan. Różnica jest taka, że u niego wygrywa się 14% więcej, a do tego przez cały rok, a nie jedynie w wyznaczone dni czy godziny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher Betfan jest stosunkowo nowym graczem w branży, dlatego niekoniecznie każdy musi go kojarzyć. Śmiało możecie jednak korzystać z jego usług, jeśli tylko tego chcecie. Wszystko dlatego, iż działa zgodnie z przepisami polskiego prawa!

Czy aby grać na stronie www.Betfan.pl bez podatku potrzebujemy spełniać jakieś wyjątkowo skomplikowane warunki? Okazuje się, że nie. Ba, nie ma tutaj nawet znaczenia stawka, za jaką gramy!

betfan obstawianie bez podatku
betfan obstawianie bez podatku

Jak postawić kupon bez podatku w Betfan?

Aby postawić legalny kupon bez podatku w Betfan, potrzebne jest przede wszystkim darmowe konto typerskie. To można założyć na stronie www.Betfan.pl. Jeżeli przy rejestracji gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE„, dostanie na start 600 PLN jako zakład bez ryzyka i prawie 3000 PLN później!

Oferta bez podatku obowiązuje w przypadku każdego kuponu, który:

  • Zostanie zagrany w Betfan
  • Będzie miał kurs ogólny co najmniej 2.00
  • Będzie zawierał minimum 2 zdarzenia
  • Stawka jest dowolna
  • Obstawiane sporty są dowolne!

To właśnie ze względu na promocję bez podatku tak wiele osób na chwilę obecną decyduje się na założenie konta w Betfan. Ten bukmacher coraz bardziej zyskuje dobre imię wśród graczy i chyba w najbliższym czasie szczególnie się to nie zmieni.

Najważniejsze jest jednak to, że rzeczywiście istnieje sprawdzony sposób na obstawianie bez podatku i to legalnie! Właśnie tego rodzaju promocji jest potrzeba typerom! :)


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button