Bukmacherzy - Polski bukmacher internetowy - Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Przed weekendem każdy szuka oszczędności i dobrze się składa, bo właśnie w piątki każdy gracz legalnego bukmachera Totolotek może brać udział w specjalnej ofercie Gram Grubo i tym samym obstawiać mecze bez podatku! 

Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce

Tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy w Polsce odprowadzają odpowiednie podatki, a co za tym idzie – niektórymi wymaganymi opłatami obciążają graczy. Nie oznacza to jednak, że gra w takich firmach jest nieopłacalna. Wręcz przeciwnie, bo to właśnie grając w polskich markach możemy być pewni o nasze pieniądze, bezpieczeństwo danych oraz nie musimy przejmować się tym, że łamiemy obowiązujące w naszym kraju przepisy.

Graczom wydaje się, że obstawianie w polskich firmach to coś niewartego uwagi. Tymczasem w firmie Totolotek codziennie znoszony jest podatek, a w piątek na każdym urządzeniu możemy zdobyć aż o 12% wygranych więcej, a wszystko to dzięki temu, że nie ponosimy jakichkolwiek opłat na rzecz kraju za wniesioną stawkę.

Totolotek online 2018
Totolotek online 2018

Obstawianie bez podatku online

W Totolotku nie trzeba rejestrować się w ofercie, by grać bez podatku. W przypadku oferty specjalnej „Gram Grubo”, która obowiązuje w każdy piątek oraz w dni rozgrywania Ligi Mistrzów, ważne jest, by spełniać następujące zasady:

  • Kupon za co najmniej 100 PLN
  • Prosty TotoMix bądź Live
  • Kurs ogólny nie mniejszy niż 2,00
  • Kurs pojedynczego zdarzenia wynoszący co najmniej 1,06
  • Zagrany dokładnie w dniu trwania promocji

Pamiętajcie, że do korzystania z tej oferty specjalnej jest wymagane posiadanie konta na www.Totolotek.pl. Punkty stacjonarne należące do tego bukmachera nie uczestniczą w promocji, co oznacza, że grając w nich płacimy standardowy podatek od wniesionej stawki!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?
5 (100%) 2 votes

Promocje Bukmacherskie

Unibet w Polsce. Licencja 2019 - prawda czy nie?

Unibet w Polsce. Licencja 2019 – prawda czy nie?

Czy to prawda, że Unibet w Polsce może pojawić się w roku 2019 jako legalna …

Dodaj komentarz