Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Gdzie i z jakich promocji można skorzystać, by można było obstawiać mecze bez podatku w Polsce? Już teraz każdy może się przekonać, u jakiego bukmachera działa bonus 14%!

Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?
Jak obstawiać mecze bez podatku w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce

Tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy w Polsce odprowadzają należne podatki (obecnie jest to 12%), a co za tym idzie – niektórymi wymaganymi opłatami obciążają niestety graczy. Nie oznacza to jednak, że gra w takich firmach jest nieopłacalna.

Wręcz przeciwnie, bo to właśnie grając w polskich firmach bukmacherskich możemy być pewni o nasze pieniądze, bezpieczeństwo danych oraz nie musimy przejmować się tym, że łamiemy obowiązujące w naszym kraju przepisy, a warto wiedzieć, że za obstawianie meczów u nielegalnych bukmacherów grożą konsekwencje prawne.

betclic polska bonus cashback 550 pln
Kod promocyjny na bonus w Betclic Polska – cashback 550 PLN

Graczom wydaje się, że obstawianie w polskich firmach to coś niewartego uwagi. Tymczasem na polskim rynku nie brakuje stron internetowych oraz wszelkiego rodzaju promocji, gdzie udostępniane są bonusy rekompensujące stawianie zakładów w legalny sposób. Tak zwane obstawianie bez podatku to bardzo często co najmniej 14% wygranych więcej, a co za tym idzie w ogóle nie odczuwa się tego, że od zagranej stawki trzeba było część z niej odprowadzić do Skarbu Państwa.

Niektóre osoby mają obawy o to, czy możliwe jest legalne granie bez podatku. To uzasadnione, ale – na szczęście – w tej kwestii mamy dobrą wiadomość. Jeżeli tylko korzysta się z portalu z licencją Ministerstwa Finansów, nie musimy obawiać się o łamanie przepisów i to nawet wtedy, gdy korzystamy z oferty „bez podatku”. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, gdy wybieramy obstawianie u bukmachera działającego w szarej strefie. W tym drugim przypadku musimy liczyć się z przykrymi konsekwencjami, jakie przewidziane zostały w ustawie hazardowej.

Obstawianie bez podatku u bukmacherów online

Lista bukmacherów z promocjami bez podatku ulega zmianie w ciągu roku i trudno zawsze mieć ją zaktualizowaną zgodnie ze stanem, jaki dostępny jest w konkretnym dniu. Zawsze trzeba upewnić się, czy aby na pewno u danego bukmachera można zdobywać większe wygrane i czy pokrywają się one z podatkiem, jaki należy zapłacić przy zawieraniu zakładu.

Bonus od bukmachera Fortuna
Bonus od bukmachera Fortuna

Niektóre strony internetowe organizują bonusy tylko w przypadku konkretnych rozgrywek albo dni tygodnia. Tak jest w większości przypadków, ale – na szczęście – nie wszędzie. Rozwiązanie tego rodzaju ma jedną, podstawową wadę: trudno połapać się z tym, co i kiedy można odebrać. Gracze nie lubią korzystać z promocji dodawanych nieregularnie, gdyż wówczas nie mają pewności, czy za dane typy będą mogli zdobyć więcej, niż zwykle, czy też niekoniecznie.

Kolejną swego rodzaju pułapką jest to, że bardzo często u bukmacherów trzeba własnoręcznie dodawać bonus do kuponu, który ma być zagrany bez podatku. Trzeba zawsze o tym pamiętać, gdyż w przeciwnym wypadku możemy postawić zakład kwalifikujący się do promocji, ale de facto bez wygranej z 14% doładowaniem. Dochodzimy w tym miejscu do następnej ważnej rady: zawsze należy dokładnie sprawdzać warunki oferty specjalnej!

To, o czym nie można jeszcze zapominać, to fakt, że obstawianie meczów bez podatku u bukmachera jest najczęściej możliwe tylko w kuponach o konkretnych parametrach. Bardzo rzadko jest możliwość zdobycia podwyższonych wygranych w zakładach SOLO – zazwyczaj należy zagrać przynajmniej trzy typy o z góry określonym kursie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaki bukmacher bez podatku w Polsce?

Na niektórych stronach internetowych cały czas można obstawiać mecze bez podatku, natomiast w innych przypadkach do zdobycia jest bonus 14% tylko raz na jakiś czas. Mamy także takie strony, na których zakłady bukmacherskie bez podatku w ogóle nie mają miejsca.

Czy warto grać w portalu, gdzie nie są dostępne bonusy od wygranych niwelujące podatek? Zdecydowanie tak, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się, iż jest inaczej. Tymczasem bardzo często w tego typu miejscach kursy są wyższe, niż u konkurencji, a tym samym potencjalne wygrane niekoniecznie muszą się mocno różnić nawet od tych z dodatkiem bonusowym.

eFortuna kupon bez podatku
eFortuna kupon bez podatku

Mocno wskazane jest posiadanie konta u kilku bukmacherów. W ten sposób bardzo łatwo jest porównać do siebie ofertę w kilku miejscach i wybrać tę, która na ten moment jest najkorzystniejsza. Chociaż często bonus bez podatku jest bezkonkurencyjny, nie jest tak zawsze.

Fortuna – obstawianie z wygranymi +14% przez cały rok!

Jeżeli ktoś szuka miejsca, gdzie jest możliwe obstawianie bez podatku przez cały rok, na pewno nie powinien przejść obojętnie obok oferty portalu internetowego www.eFortuna.pl. To marka, której nie trzeba przedstawiać nawet tym, którzy na co dzień nie są mocno zainteresowani tematyką bukmacherską. Mówimy w końcu o pierwszej legalnej stronie internetowej z możliwością zawierania zakładów online, jaka powstała w naszym kraju!

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera Fortuna może obstawiać z wygranymi powiększonymi o 14%. W porównaniu z innymi podobnymi ofertami, tutaj gracze mają do dyspozycji promocję bez podatku przez cały rok, a jednocześnie nie muszą martwić się o to, że zapomną dodać doładowanie do kuponu – wszystko dzieje się w sposób automatyczny.

Aby zagrać zakład z premią +14%, nie trzeba grać na wysokie stawki ani też wybierać kursów, które niekoniecznie muszą zwiastować wygraną. Portal www.eFortuna.pl wymaga od gracza tylko trzech zakładów na kuponie, a każdy o kursie co najmniej 1.35. Stawka dowolna, więc już nawet zakłady za 2 złote mają powiększone wygrane.

Bonus bez depozytu z kodem „BETONLINE” na stronie www.STS.pl. Jak odebrać, gdzie wpisać kod?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że przy wysokim AKO bukmacher Fortuna pozwala też na skorzystanie z innego bonusu, tym razem nawet do 50% ekstra. Gracz nie musi kalkulować, jaka oferta w danym momencie będzie dla niego najlepsza – automat szybko oblicza wszystko sam i daje już gotowe rozwiązanie w postaci jednego z dwóch bonusów na kuponie.

Gra bez podatku + bonus bez depozytu. Jak zacząć grać na eFortuna.pl?

Nie jest w Polsce, wbrew pozorom, znaleźć firmę bukmacherską, która nie tylko oferuje dobre kursy, ale także pozwala na stawianie zakładów bez podatku. Fortuna to jeden z nielicznych wyjątków, dlatego bardzo wiele osób zakłada tutaj konto, nawet jeśli nie planuje regularnego zawierania zakładów.

Na pewno popularności firmie Fortuna dodaje to, że na start można u niej otrzymać bonus bez depozytu. Jest to premia, która przyznawana jest dla każdego – bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto typerskie! Warto przy tym pamiętać, że aktualny kod promocyjny do wpisania przy rejestracji to „BETONLINE„. Poniżej pokazujemy, jak wygląda zakładanie konta krok po kroku:


Na premii bez wpłaty się nie kończy! Fortuna proponuje nowo zarejestrowanym również 100% do 2000 PLN przy pierwszym depozycie na konto. Dodatkowo można odebrać tutaj 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka – oznacza to, iż w razie przegranej otrzymuje się zwrot stawki właśnie do kwoty 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button