Darmowy bonus 100 PLN na typowanie KSW 42!

3 marca odbędzie się gala KSW 42. Każdy z dziewięciu pojedynków posiada swojego faworyta, ale w MMA niespodzianki się zdarzają, a niektóre wcale nie tak trudno przewidzieć. Każdy, kto postawi u legalnego bukmachera na najbliższą Konfrontację Sztuk Walki, będzie mógł otrzymać do 100 PLN bonusu za darmo!

Darmowy bonus100 PLN na typowanie KSW 42!

Typy na KSW 42

Typy na KSW 42 przewidują, że bez najmniejszych problemów poradzą sobie ze swoimi przeciwnikami Michał Materla, Paulina Raszewska, Ariane Lipski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. To właśnie osoba tego ostatniego związana jest z promocją organizowaną dla wszystkich osób, które posiadają konto u legalnego bukmachera na www.LvBET.pl.

Każdy, kto postawi zakład KOMBI ze zdarzeniami związanymi z KSW 42, może liczyć na specjalny bonus do 100 PLN, w dokładniej to doładowanie wygranych w wysokości 50% wartości z rubryki „EWK” na kuponie. Organizator maksymalnie każdemu graczowi może przyznać 100 PLN jednorazowo. Nie można w ofercie otrzymać więcej niż jednego bonusu.

KLIKNIJ TUTAJ i oglądaj KSW 42 online! 

Nieważne, kto jest waszym faworytem, sprawdźcie aktualną ofertę na MMA i KSW 42 już teraz! Kursy cały czas się wahają, dzięki czemu dość łatwo sprawdzić, kto jest w oczach typerów coraz większym pretendentem do zwycięstwa, a jaki zawodnik – wręcz przeciwnie.

Doładowanie wygranych na KSW 42 otrzymuje się tylko w przypadku, gdy Łukasz Jurkowski zwycięży w starciu z Martinem Zawadą. Kupon promocyjny musi zawierać typ właśnie na ten pojedynek i dokładnie na tego zawodnika.

Oferta kursowa na KSW 42 (LvBET)
Oferta kursowa na KSW 42 (LvBET)

Promocja bukmacherska na KSW 42

Czas trwania promocji: 28.02.2018 6:00 CET – 3.03.2018 20:00 CET.

W promocji biorą udział przedmeczowe kupony kombi na wydarzenia z KSW 42. Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do udziału w promocji to 1.50. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 20 PLN.

Bonus ważny jest 30 dni od otrzymania.

Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. 12. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button