Fortuna Wrocław. Punkty stacjonarne do obstawiania meczów

Fortuna to bukmacher, który działa na polskim rynku jako jeden z najbardziej doświadczonych operatorów tego typu. Swój pierwszy punkt otwierał jeszcze w 1996 roku, pod nazwą Profesjonał. Dopiero w marcu 2008 roku dokonał rebrandingu, stając się właśnie Fortuną. Obecnie funkcjonuje zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie, w przeszło pięciuset punktach naziemnych rozsianych po całej Polsce. Jednym z jego głównych rejonów działania jest Wrocław. Co firma oferuje klientom właśnie stamtąd? Na jakie bonusy mogą liczyć wrocławianie i gdzie znajdą punkty, w których będą mogli zagrać?

Fortuna Wrocław. Punkty stacjonarne do obstawiania meczów
Fortuna Wrocław. Punkty stacjonarne do obstawiania meczów

Oferta bukmachera Fortuna we Wrocławiu

Fortuna jest bukmacherem doświadczonym i to doświadczenie przelewa na swoją ofertę, prezentowaną klientom wrocławskich jego punktów. Zawiera ona dostęp do blisko dwudziestu różnych sportów, w obrębie których znaleźć można zarówno najpopularniejsze dyscypliny, jak i te bardziej niszowe. Do tych cieszących się szczególnym zainteresowaniem w placówkach stacjonarnych należą między innymi:

 • piłka nożna – stanowi ona podstawę całej oferty wrocławskiej Fortuny. Jako że jest ona sponsorem tytularnym 1 Ligi, to właśnie w obrębie niej można liczyć na najlepszą ofertę – zwłaszcza porównując ją z tą konkurencyjną. W ramach piłki nożnej Fortuna oferuje jednak wszystkie spotkania z Ligi Mistrzów, a także innych turniejów europejskich, ale też pełne pokrycie meczów na poziomie reprezentacyjnych. Daje też dostęp do obstawiania innych lig krajowych, nie tylko polskich, ale i zagranicznych – niemieckiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, ale i wielu innych,
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN
 • boks – w ofercie Fortuny znajduje się większość popularnych pojedynków nie tylko przynależących do dyscypliny boksu, ale i wielu innych sportów walki (w tym cieszącego się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza ostatnimi czasy MMA).
 • esport – Fortuna we Wrocławiu idzie z duchem czasu i daje możliwość obstawiania również spotkań esportowych – mimo, że te rozgrywają się w Internecie, można to robić stacjonarnie w formule przedmeczowej. Oferta esportowa w Fortunie jest bardzo rozbudowana i obejmuje najpopularniejsze gry, w tym League of Legends oraz CS: Global Offensive.

Bonusy, promocje i program lojalnościowy Fortuny we Wrocławiu

Podstawą oferty promocyjnej Fortuna Wrocław jest klub Fortuna Klub Plus, do którego można się zapisać u pracowników dowolnego punktu stacjonarnego, a który daje dostęp do specjalnej karty lojalnościowej. W ramach klubu każdy zakład dokonywany przez nas jest premiowany punktami – dokładnie jeden punkt otrzymamy za każde 2 zł wydane w ramach zakładów bukmacherskich.

Zebrane punkty możemy wykorzystywać czy to do pozyskiwania specjalnych bonusów (wyłącznie dla członków Klubu), ale też do podnoszenia kursów na wybrane spotkania. Istnieje też możliwość wymieniania ich na pieniądze na darmową grę. Za samą rejestrację w programie lojalnościowym dostać możemy 1800 punktów, co jest równowartością 20 złotych na grę. Nie musimy ich od razu wykorzystywać – jako że nigdy nie wygasają, zawsze możemy po nie sięgnąć w najbardziej dogodnym dla nas momencie.

Fortuna punkty naziemne we Wrocławiu
Fortuna punkty naziemne we Wrocławiu

Fortuna bukmacher organizuje też wiele innych promocji, w szczególności związanych z obstawianiem 1 Ligi piłki nożnej, której jest tytularnym sponsorem. Firma bardzo promuje również kupony typu AKO, a zatem takie, które zawierają w sobie zakłady na kilka różnych spotkań. W ramach wielu promocji podnosi kursy na takich kuponach, odblokowując jednocześnie możliwość pomnożenia swojej wygranej – oczywiście w przypadku, gdy wszystkie zakłady okażą się trafione, a spotkań wchodzących w ramach kuponu jest odpowiednio dużo.

Gdzie można znaleźć punkty Fortuna we Wrocławiu?

Fortuna posiada bardzo wiele punktów we Wrocławiu. Rozsiane zostały zarówno w północnej, jak i południowej części miasta, dla większej wygody klientów. Poniżej przedstawiamy wybrane z nich.

Już teraz każdy może sprawdzić prezentują się w przypadku bukmachera Fortuna godziny otwarcia.

 • UL. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 105 DWORZEC PKP, 50-085

Godziny otwarcia:

 • 8:00 – 18:00 (od poniedziałku do piątku)
 • 8:00 – 17:00 (w soboty)
 • 9:00 – 16:00 (w niedziele)
 • UL. DUBOIS 4, 50-208

Godziny otwarcia:

 • 10:00 – 17:30 (pon)
 • 9:30 – 18:30 (wtorek – czwartek)
 • 9:00 – 19:00 (pt)
 • 8:30 – 17:30 (sob)
 • 8:30 – 17:00 (niedz)

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button