Gala Genesis KSW online. Gdzie transmisja Różalski – Barnett?

Marcin Różalski vs Josh „The Warmaster” Barnett to main event gali Genesis KSW. Gdzie online dostępna będzie transmisja z tego wydarzenia?

Gala Genesis KSW online. Gdzie transmisja Różalski - Barnett?
Gala Genesis KSW online. Gdzie transmisja Różalski – Barnett?

Genesis KSW w internecie, czyli gala na gołe pięści w Polsce

To nie będzie gala MMA, jakich w naszym kraju i nie tylko jest coraz więcej. Projekt Genesis KSW to przede wszystkim coś, czego jeszcze w Polsce nie było – walki na gołe pięści, a wśród uczestników ten, który cały czas wzbudza ogromne kontrowersje, Marcin Różalski.

Przeciwnikiem byłego mistrza KSW na gali Genesis będzie inna legenda sportów walki, Josh Barnett. Obaj panowie na każdym kroku wspominają, że nie wyobrażają sobie życia poza matą, oktagonem lub ringiem i właśnie to ma być cechą wspólną wszystkich uczestników Genesis.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

W sieci pojawiła się już oficjalna zapowiedź pojedynku z Różalskim w roli głównej. Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko, w którym wskazanie wyraźnego faworyta to nie lada wyzwanie!

Jak obejrzeć Genesis online? KSW TV już działa dla każdego kibica!

W wakacje odbyły się dwie gale KSW, a w październiku miała miejsce trzecia. Jakby tego było mało, właśnie na dziesiąty miesiąc w roku zaplanowano Genesis. Impreza odbędzie się 23 października, a jej start zaplanowano na godzinę 20. W jaki sposób będzie można obejrzeć walki rozpisane w fight cardzie?

Na ten moment nic nie wskazuje na to, by gala Genesis online udostępniona została oficjalnie całkowicie za darmo. Dla fanów sportów walki oznacza to jedno – znów przyjdzie im zapłacić za dostęp do relacji wideo. I, niestety, nie ma tu mowy o żadnych ofertach specjalnych czy obniżkach. Cena to 40 złotych, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku KSW 55.

Jeżeli chcemy zobaczyć, jak obejrzeć Genesis w internecie, wystarczy, że wejdziemy na platformę KSW TV i uruchomimy test playera. To najłatwiejszy sposób na sprawdzenie tego, jak działa transmisja.

Bukmacher STS oferuje darmowe transmisje na stronie i w aplikacji!

Osoby, które grają u legalnego bukmachera STS, mogą korzystać z darmowych transmisji meczów. Każdy może założyć darmowe konto w tym miejscu, a wystarcza kod promocyjnyBETONLINE„, by otrzymać aż 29 PLN jako bonus bez depozytu, czyli bez wpłaty własnych środków!

W ramach premii na start można zgarnąć też do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN jako bezpieczny kupon na wypróbowanie kart STS Betgames.

Darmowe transmisje w STS dostępne są w dziale z zakładami live. Wszystko to na stronie www.STS.pl, a oto jak działa krok po kroku:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button