Legalni bukmacherzy wspierają budżet państwa!

To realia do których zdążyliśmy się juz przyzwyczaić, ale czy zdajesz sobie sprawę, że w Polsce w 2018 roku obroty legalnych bukmacherów wynosiły aż 5,1 miliarda złotych, co daje kwotę z podatków 612 milionów, które wpłynęły do polskiego budżetu?

Duża kasa z bukmacherki

To niesamowity zastrzyk gotówki dla naszego państwa i to z legalnych źródeł, z których warto korzystać, bo tylko w takich miejscach mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani, a wygrana jest prawdziwa. Nielegalni bukmacherzy często kuszą o wiele lepszą ofertą i większymi zyskami, jednak na finiszu okazuje się, że zostaliśmy oszukani, bądź w umowie są tzw kruczki, które powodują, że pomimo dużej wygranej zostajemy oskrobani z większości kasy. Dlatego państwo polskie wprowadziło ustawę hazardowa, która ma na celu ograniczenie szarej strefy na korzyść legalnych bukamcherów. Zobacz jak wielkie udziały mają w naszym rynku licencjonowani operatorzy: STS-47,1%, Fortuna-33,9%, Totolotek-7,3%,forBET-4,4%,pozostali -7,3%.

https://probets.pl/etoto-zwraca-100-zlotych-za-przegrany-kupon/

Niestety są tez mniej radosne informację, które podają, że ponad szara strefa to ponad połowa zakładów. Miejmy nadzieję, że sytuacja z roku na rok będzie coraz lepsza.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button