Jak postawić mecz w Fortunie przez internet?

Chcesz przerzucić się z bukmachera stacjonarnego na grę online? Obejrzyj poradnik, który krok po kroku pokazuje, jak postawić mecz w Fortunie przez internet!

Jak postawić mecz w Fortunie przez internet?
Jak postawić mecz w Fortunie przez internet?

Granie na mecze przez internet

Jak pokazuje ranking bukmacherów 2019, Fortuna należy do najchętniej wybieranych portali do obstawiania. Właśnie dlatego właśnie on posłuży nam dzisiaj jako przykład i pokaże wam, w jaki sposób obstawia się mecze bez odwiedzania punktu stacjonarnego.

Aby grać przez internet w Fortunie, musimy posiadać specjalne, darmowe konto gracza. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza online, a cały proces zajmuje nawet mniej niż 60 sekund!

Fortuna kod promocyjny

Podczas zapisywania się do bukmachera proszeni jesteśmy o podanie kilku podstawowych danych na swój temat. Możemy też wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„, jeśli chcemy na początku otrzymać kilka ciekawych bonusów.

Gra w Fortunie wygląda niemal tak samo jak puszczanie kuponów STS w internecie. Tak naprawdę oglądając nasz poradnik, dostajecie obraz tego, jak wygląda stawianie w przypadku 90% bukmacherów dostępnych w naszym kraju.

Chcesz postawić kupon w Fortunie? ZOBACZ VIDEO z instrukcją krok po kroku:

Obstawianie przez internet możliwe jest tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Bez względu, co przeczytacie w zagranicznych portalach, tylko legalni bukmacherzy są bezpieczni i nie narażają nas na problemy z prawem!

Masz już konto w Fortunie? Przejrzyj materiały na naszej stronie i dowiedz się, gdzie jeszcze warto obecnie typować wyniki wydarzeń sportowych online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button