Legalny bukmacher Traf wchodzi na rynek online!

Traf Zakłady Wzajemne to 14. legalny bukmacher internetowy w naszym kraju. Znana firma zajmująca się branżą wyścigów konnych planuje podbić rynek online!

Legalny bukmacher Traf wchodzi na rynek online!

Traf Zakłady Wzajemne to bez wątpienia jedna z marek, które kojarzone są głównie przez weteranów bukmacherki bądź miłośników obstawiania w punktach naziemnych. 

Do tej pory firma Totalizatora Sportowego przede wszystkim skupiała się na działalności związanej z wyścigami konnymi na torze na warszawskim Służewcu. Można zatem domyślić się, że już wkrótce w naszym kraju będzie można stawiać na zwycięzców gonitw bez wychodzenia z domu! 

Czternasta marka bukmacherska na liście legalnych podmiotów to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich graczy. Wiele wskazuje na to, iż wkrótce Ministerstwo finansów przyzna kolejne licencje, a zatem konkurencja będzie na naszym rynku jeszcze większa. 

Czy Traf zaoferuje obstawianie bez podatku? Co dokładnie znajdzie się w jego ofercie i na jaki bonus powitalny będą mogli liczyć nowi klienci? Pytań jest bardzo wiele, ale na razie odpowiedzi nie są znane. 

Oczywiście, nie musicie czekać na oficjalny start nowego buka online, by zagrać przez internet!

Obecnie niektórzy bukmacherzy organizują zakłady na wirtualne wyścigi konne. Tego typu ofertę znajdziecie, między innymi, u legalnego bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button