Jak wygrywać więcej w Forbet? Poranny bonus!

Jeżeli chcesz wygrywać więcej u bukmachera, możesz skorzystać z porannego bonusu u bukmachera Forbet. Wystarczy zagrać o konkretnych godzinach, by zarobić 14% więcej!

Jak wygrywać więcej w Forbet? Poranny bonus!
Jak wygrywać więcej w Forbet? Poranny bonus!

Bonus specjalny Forbet

Oferta przygotowana przez bukmachera Forbet powiększa wygrane o 14% w kuponach zagranych o konkretnych godzinach i w wyznaczony przez regulamin sposób. Jak dokładnie to wygląda?

Jeżeli chcesz wygrać więcej, niż zwykle, wystarczy, że postawisz kupon, który:

  • Nie będzie zagrany za bonus z innej promocji
  • Nie będzie zawierał typów z Wirtualnych Sportów
  • Będzie posiadał minimum cztery zdarzenia
  • Dodasz do niego specjalny zakład po kursie 1.14, który powiększy twoje wygrane!
https://probets.pl/legalny-bukmacher-traf-wchodzi-na-rynek-online/

Pamiętaj – liczą się tylko i wyłącznie kupony zagrane w godzinach 6.00-12.00. Aktywność popołudniowa nie jest brana pod uwagę, ponieważ jest to tylko i wyłącznie oferta przeznaczona dla typerów porannych.

Bonus powitalny w Forbet 2019

Nie masz jeszcze konta w Forbet? Zarejestrowanie się u tego bukmachera to dosłownie chwila pracy! Wystarczy wejść na oficjalną stronę i wypełnić formularz online, podając swoje dane.

Obecnie przy zakładaniu profilu gracza można podać specjalny kod promocyjny „BETONLINE”. Oferta jest limitowana i przeznaczona tylko dla osób, które znają to specjalne hasło! Odebrałeś już bonus powitalny Forbet? ;)

Darmowa rejestracja na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button