Bonus urodzinowy Forbet. Jak odebrać?

Masz urodziny? Bukmacher Forbet ma dla ciebie 20 PLN bonusu, który możesz wykorzystać na obstawianie meczów!

Bonus urodzinowy Forbet. Jak odebrać?
Bonus urodzinowy Forbet. Jak odebrać?

Bonus na urodziny u bukmachera

Każdy z nas lubi być w urodziny rozpieszczany, dlatego też nie brakuje osób, które szukają informacji na temat tego, jaki bukmacher daje bon na urodziny. Takich firm na świecie jest całkiem sporo, ale w Polsce ten trend zaczyna się dopiero rozkręcać.

Legalny bukmacher Forbet to firma, której zaufało już tysiące graczy z całego kraju. Oferuje darmowe mecze online, a także atrakcyjne kursy i wiele interesujących promocji. Jedną z godnych uwagi ofert jest właśnie bonus urodzinowy.

https://blogbukmacherski.pl/ranking-bukmacherow-2019/

Podczas rejestracji u bukmachera podajemy datę urodzenia, dzięki czemu Forbet dokładnie wie, kiedy obchodzimy jubileusz. Nie musimy zatem nigdzie się zgłaszać, ani tym bardziej klikać w specjalne linki.

Forbet urodzinowa premia

Jakie warunki należy spełnić, by można było odebrać bonus na urodziny? Przede wszystkim musimy posiadać konto bukmacherskie na stronie Forbet. To akurat nie problem, ponieważ rejestracji można dokonać w każdej chwili to całkowicie za darmo!

Prezent bukmacherski na urodziny otrzymują tylko osoby, które na trzy miesiące przed dniem poprzedzającym swoje święto wpłaciły co najmniej 100 PLN na konto w Forbet i obróciły tę kwotę.

Premia na urodziny przyznawana jest każdemu graczowi w takiej samej kwocie. Oznacza to, że nie można otrzymać ani więcej, ani mniej niż 20 PLN.

Jeżeli wkrótce obchodzisz urodziny, pomyśl, czy nie warto zarejestrować się na stronie bukmachera Forbet!

Darmowe konto założysz na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button