Bukmacherzy - Milenium - Jaki kod bonusowy w Milenium 2018?

Jaki kod bonusowy w Milenium 2018?

Standardowa oferta powitalna u legalnego bukmachera Milenium nie jest tak atrakcyjna, jak w przypadku skorzystania ze specjalnego kodu bonusowego. Co należy wpisać przy rejestracji w Milenium, żeby otrzymać dodatkowe środki na obstawianie zupełnie za darmo?

Jaki kod bonusowy w Milenium 2018?

Zakłady Bukmacherskie Milenium

W Zakładach Bukmacherskich Milenium znaleźć można ofertę kursową na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Firma przygotowała dla swoich klientów, to jest tych zarejestrowanych na www.Milenium.pl, nie tylko standardową wersję strony internetowej, ale również aplikację mobilną dostępną na smartfony, tablety i inne nowoczesne urządzenia przenośne.

W aplikacji można obstawiać mecze tak samo, jak w standardowych Zakładach Bukmacherskich. Co najważniejsze, dostępne są w niej także zakłady na Wirtualne Sporty. Milenium to obecnie jeden z nielicznych bukmacherów, który pozwala na granie sportów trójwymiarowych z poziomu programu na telefony komórkowe!

Założenie konta w Milenium jest darmowe i zgodne z prawem. Firma działa na mocy zezwolenia Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Bukmacher pozwala nie tylko na grę przez internet, ale również w punktach stacjonarnych. Bukmacher pozwala na negocjowanie kursów, co jest w Polsce sporą rzadkością w grach na mniejsze stawki.

Kod bonusowy Milenium w 2018

Do otrzymania dodatkowych, darmowych 20 PLN niezbędny jest Milenium kod bonusowy. Jest to specjalne hasło, które należy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie www.Milenium.pl. W 2018 roku kod brzmi BETONLINE i uprawnia do otrzymania 20 PLN za darmo na obstawianie dowolnych wydarzeń z każdej dyscypliny dostępnej w ofercie bukmachera.

Wartość bonusu jest ograniczona dla jednego klienta do kwoty 760 zł niezależnie od wysokości wpłaconej przez klienta kwoty pierwszego depozytu.

Rejestracja na www.Milenium.pl
Rejestracja na www.Milenium.pl

Kwota obrotu jest równa:

  • 4-krotności kwoty pierwszego wpłaconego depozytu – jeżeli kwota pierwszego
    wpłaconego depozytu nie przekracza 760 zł,
  • 3040 zł, jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu przekracza 760 zł.

Aby otrzymać bonus, klient musi w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zawrzeć, jednokrotnie lub wielokrotnie, zakłady bukmacherskie przez Internet za łączną kwotę równą lub większą kwocie obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie mniejszym niż 2.00.

Po zawarciu w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zakładów bukmacherskich przez Internet za łączną kwotę równą 20% kwoty obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie mniejszym niż 2,00, do konta gracza zostanie dopisana kwota stanowiąca 20% bonusu.

Do wymaganego obrotu określonego nie zostaną zaliczone zakłady, w których wystąpi przynajmniej jedna z sytuacji:

  • zawarto zakład Totalizatora,
  • kurs ogólny jest mniejszy niż 2,00,
  • zakład został anulowany lub unieważniony,
  • zakład został zawarty za kredyty uprawniające do zawierania zakładów wzajemnych
    Spółki.
Jaki kod bonusowy w Milenium 2018?
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Dodatkowe wygrane w zakładach Fortuna na Ligę Mistrzów!

Dodatkowe wygrane w zakładach Fortuna na Ligę Mistrzów!

Każdy, kto postawi odpowiedni kupon w dniach trwania rozgrywek Ligi Mistrzów, może zgarnąć w Fortunie …

Dodaj komentarz