Jaki kod bonusowy w Milenium 2020?

Standardowa oferta powitalna u legalnego bukmachera Milenium nie jest tak atrakcyjna, jak w przypadku skorzystania ze specjalnego kodu bonusowego. Co należy wpisać przy rejestracji w Milenium, żeby otrzymać dodatkowe środki na obstawianie?

Jaki kod bonusowy w Milenium 2018?
Kod bonusowy w Milenium – Co wpisać?

Zakłady Bukmacherskie Milenium

W Zakładach Bukmacherskich Milenium znaleźć można ofertę kursową na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Firma przygotowała dla swoich klientów, to jest tych zarejestrowanych na www.Milenium.pl, nie tylko standardową wersję strony internetowej, ale również aplikację mobilną dostępną na smartfony, tablety i inne nowoczesne urządzenia przenośne.

W aplikacji można obstawiać mecze tak samo, jak w standardowych Zakładach Bukmacherskich. Co najważniejsze, dostępne są w niej także zakłady na Wirtualne Sporty. Milenium to obecnie jeden z nielicznych bukmacherów, który pozwala na granie sportów trójwymiarowych z poziomu programu na telefony komórkowe!

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Założenie konta w Milenium jest darmowe i zgodne z prawem. Firma działa na mocy zezwolenia Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Bukmacher pozwala nie tylko na grę przez internet, ale również w punktach stacjonarnych. Bukmacher pozwala na negocjowanie kursów, co jest w Polsce sporą rzadkością w grach na mniejsze stawki.

Kod bonusowy Milenium w 2020

Do otrzymania dodatkowych 20 PLN niezbędny jest Milenium kod bonusowy. Jest to specjalne hasło, które należy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie www.Milenium.pl.

W 2020 roku kod brzmi BETONLINE i uprawnia do otrzymania 20 PLN na obstawianie dowolnych wydarzeń z każdej dyscypliny dostępnej w ofercie bukmachera.

Warto mieć na uwadze, że kod bonusowy Milenium jest do wykorzystania jedynie w przypadku rejestracji konta. W późniejszym czasie nie można go wpisać, a tym samym nie ma mowy o odebraniu dodatkowych środków w ramach oferty specjalnej.

Rejestracja na www.Milenium.pl
Rejestracja na www.Milenium.pl

Milenium bonus powitalny

Premia za kod bonusowy to jeszcze nie wszystko, co nowym graczom oferuje bukmacher Milenium. Na ten moment bonus powitalny w tej firmie to nawet 1500 PLN przy jednej wpłacie.

Jak to wszystko działa? Gracz jedynie dokonuje wpłaty, a następnie otrzymuje automatycznie 100% depozytu w formie bonusu. Maksymalnie można zgarnąć nawet 1500 PLN, ale jeżeli gramy na mniejsze stawki, bez najmniejszego problemu też odpowiednio wykorzystamy tę promocję.

Jakby tego było mało, Zakłady Bukmacherskie Milenium oferują jeszcze inne ciekawe oferty specjalne dla nowych klientów. Pełen pakiet na start składa się z:

  • 150 PLN jako zakład bez ryzyka
  • Do 1500 PLN jako cashback
  • 20 PLN ekstra za kod promocyjny „BETONLINE
  • Do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie

Oferta jest ograniczona czasowo. Bonus jest dostępny wyłącznie na stronie www.Milenium.pl – portal ten jest jak najbardziej legalny!

Bonus milenium online bukmacher
Bonus milenium online bukmacher

Milenium bukmacher obrót bonusem

Aby otrzymać bonus, klient musi w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zawrzeć, jednokrotnie lub wielokrotnie, zakłady bukmacherskie przez Internet za łączną kwotę równą lub większą kwocie obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie mniejszym niż 2.00.

Po zawarciu w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zakładów bukmacherskich przez Internet za łączną kwotę równą 20% kwoty obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie mniejszym niż 2,00, do konta gracza zostanie dopisana kwota stanowiąca 20% bonusu.

Do wymaganego obrotu określonego nie zostaną zaliczone zakłady, w których wystąpi przynajmniej jedna z sytuacji:

  • zawarto zakład Totalizatora,
  • kurs ogólny jest mniejszy niż 2,00,
  • zakład został anulowany lub unieważniony,
  • zakład został zawarty za kredyty uprawniające do zawierania zakładów wzajemnych Spółki.

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button