KSW 51 z bonusem STS. 10 PLN za kupon!

Każdy, kto ma już swoje typy na KSW 51, może skorzystać z promocji od bukmachera STS i odebrać 10 PLN. NA czym polega ta oferta specjalna? Oto szczegóły, które warto znać!

KSW 51 z bonusem STS. 10 PLN za kupon!
KSW 51 z bonusem STS. 10 PLN za kupon!

Promocja STS na KSW 51

Im bliżej 9. dnia listopada, tym bardziej obstawianie KSW 51 interesuje typerów. STS, jako oficjalny bukmacher gali, przygotował dla wszystkich 10 PLN premii.

Co trzeba zrobić, aby zainkasować bonus? W przypadku każdego kuponu są dwa scenariusze:

  • Gracz stawia zakład za 21 PLN i wygrywa
  • Gracz obstawiani za 21 PLN i przegrywa
bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Zwycięstwo w kuponie z typami na walki KSW 51 oznacza wygrane przyznawane w normalnym trybie. Typer otrzymuje więc dokładnie tyle, ile znajduje się w stosownej informacji w zakładzie online.

Opcja numer dwa to właśnie promocja na KSW 51. W przypadku nietrafionego kuponu wszyscy mogą liczyć na zwrot kwoty 10 PLN. Bonus jest przelewany na odpowiednie konta automatycznie – jedno maksymalnie na jedno konto.

🥊💰 BONUS KSW 51. JAK ODEBRAĆ KASĘ W STS? 🥊💰

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Postawienie na typy na KSW 51
  3. W przypadku wygranej – kasa w normalnym trybie
  4. W przypadku przegranej – 10 PLN bonusu jako zwrot!

Oferta jest ograniczona czasowo. Przypominamy, że gala KSW 51 rozpoczyna się już 9 listopada o godzinie 19.00! Impreza będzie miała miejsce w Chorwacji!

Jeżeli ktoś nie posiada konta u bukmachera STS, a chciałby skorzystać z tej promocji, może w każdej chwili założyć darmowe konto typerskie. Jak to się robi?

Bukmacher STS dla nowych graczy ma bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Każdą z tych premii w takiej formie można odebrać tylko i wyłącznie, wykorzystując kod promocyjnyBETONLINE„.

PREMIA DLA NOWYCH GRACZY STS:
⬇️⬇️⬇️

  1. Założenie darmowego konta na www.STS.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  3. Odebranie 29 PLN bez depozytu
  4. Przy pierwszej wpłacie – 100% do 1200 PLN!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button