Sporty wirtualne w STS – porady związane z ich obstawianiem

W ofercie na zakłady bukmacherskie firmy STS znaleźć można nie tylko klasyczne dyscypliny sportu, ale i wiele usług dodatkowych. Jedną z nich są popularne sporty wirutalne. Jako że są one dostępne całą dobę i proponują błyskawiczne rozwiązywanie każdego zawartego w ich ramach zakładu, warto zwrócić na nie uwagę. na co jednak zwrócić uwagę, jeśli chce się je obstawiać?

Sporty wirtualne w STS
Sporty wirtualne w STS – porady związane z ich obstawianiem

1. Oglądajmy, a dopiero później typujmy

W STS rejestracja nie jest wymagana do tego, by oglądać spotkania w ramach sportów wirtualnych. Do obstawiania meczów możemy się więc przygotować jeszcze zanim założymy konto u bukmachera. Warto przede wszystkim przyjrzeć się temu, jak działa cała usługa i w jaki sposób pokazywane są wyniki każdego kolejnego wirtualnego spotkania. Istotny jest też czas, w jakim możemy zawierać zakłady.

Pamiętajmy: dokonując rejestracji, możemy wykorzystać w STS kod promocyjny, dzięki któremu zyskamy dodatkowe środki na typowanie. Również sportów wirtualnych. Musimy je jednak wykorzystać odpowiednio szybko – dlatego też wstrzymajmy się z rejestracją do momentu, w którym nie będziemy przygotowani do obstawiania.

2. Przeglądajmy statystyki

Statystyki to podstawa sportów wirtualnych, która pozwoli nam oszacować to, na który z rynków warto postawić. Statystyki pozwolą nam zorientować się w wynikach poprzednich meczów czy wyścigów – ich porównywanie i wyłapywanie pewnego rodzaju schematów jest jedną z podstaw właśnie jeżeli chodzi o sukcesywne obstawianie sportów wirtualnych. Statystyki są czymś, na co zwracają uwagę algorytmy odpowiedzialne za opracowywanie przebiegu każdego z meczów. Dlatego właśnie powinny one stanowić również nasz obiekt zainteresowania.

3. Skupmy się na jednym sporcie

STS w swojej ofercie posiada wiele dyscyplin dostępnych w ramach sportów wirtualnych. Chodzi tutaj o piłkę nożną (oraz Bundesligę), koszykówkę, wyścigi koni oraz psów. Warto jest – przynajmniej na początku – skupić się tylko na jednej z nich. Jako że analiza jest tutaj czymś najistotniejszym, takie jej ukierunkowanie pozwoli na dokładniejsze i rozsądniejsze podejście właśnie do niej.

4. Zacznijmy od zakładów pojedynczych

W sportach wirtualnych STS pozwala na tworzenie zakładów akumulacyjnych – ale tylko takich, w których kolejne zdarzenia dotyczą innych meczów czy wyścigów. Na początku najlepiej jest skupić się na pojedynczych spotkaniach. Większa ich liczba to również większe ryzyko niepowodzenia.

5. Sięgajmy po różne rynki bukmacherskie

Sportów wirtualnych nie musimy obstawiać wyłącznie w kontekście tego, która z drużyn wygra. W STS rejestracja oddaje nam do dyspozycji całe mnóstwo innych rynków, które mogą się okazać znacznie atrakcyjniejsze. Zwłaszcza jeśli dokonaliśmy wcześniej stosownej analizy. Warto po nie sięgać – choć niewiele osób to robi, kursy na nie są wysokie, a prawdopodobieństwo powodzenia przy odpowiednim przygotowaniu znacznie większe od tego istniejącego w przypadku typowania najbardziej klasycznych i typowych rynków Pełną listę dostępnych zdarzeń znajdziemy w zakładkach pod transmisją aktualnego wydarzenia.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button