Bukmacherzy - Polski bukmacher - Legalny bukmacher Totalbet wystartował!

Legalny bukmacher Totalbet wystartował!

Firma bukmacherska Totalbet w dniu 2 lipca 2018 roku wystartowała z oficjalną stroną internetową. Zobaczcie, jakie bonusy przygotowano dla nowych klientów!

totalbet legalny bukmacher
totalbet legalny bukmacher

Totalbet otrzymał licencję bukmacherską od Ministerstwa Finansów w dniu 22 marca 2018 roku. Od tego momentu do oficjalnego starcia strony internetowej firmy minęły niespełna cztery miesiące, czyli stosunkowo niewiele, ponieważ początkowo mówiło się, że Totalbet ruszy z działalnością pod koniec 2018 roku.

Rejestracja w Totalbet możliwa jest poprzez oficjalną stronę internetową, czyli www.Totalbet.pl. Na razie nie wiadomo, czy będzie wymagany Totalbet kod promocyjny, ale wszystko wskazuje na to, że tak. Na tę proces zakładania konta trwa bardzo szybko – wręcz ekspresowo, gdyż już po podaniu podstawowych danych można rozpocząć obstawianie, by weryfikację przejść w późniejszym czasie.

Totalbet akceptuje wszystkie popularne metody płatności, takie jak PayU, Blik czy karty płatnicze. W najbliższym czasie będzie w nim także dostępny Skrill oraz prawdopodobnie Neteller, ale na tę chwilę nie jest to jeszcze informacja potwierdzona w stu procentach.

bukmacher totalbet

Wraz ze startem Totalbet przygotował dla nowych graczy 100% bonusu powitalnego do 500 PLN oraz prawdziwy freebet w wysokości 25 PLN. Oczywiście, to tylko dwie z kilku dostępnych ofert specjalnych. Prawdopodobnie wkrótce pojawiają się kolejne i – rzecz jasna – o każdej z nich was poinformujemy.

Sprawdźcie już teraz, jak radzi sobie w praktyce Totalbet. Możecie to zrobić nawet przez smartfona, gdyż bukmacher udostępnił apkę mobilną oraz stronę stworzoną z myślą o przenośnym sprzęcie.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Legalny bukmacher Totalbet wystartował!
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Bukmacher PZBuk sponsorem ważnej imprezy

Nowa legalna firma bukmacherska PZBuk został sponsorem Suzuki Pucharu Polski. Finał imprezy rozpocznie się od …

Dodaj komentarz