Gry karciane u bukmachera GoBet – w co można grać?

Już jakiś czas temu w świecie internetowych zakładów wzajemnych w Polsce pojawiła się nowa usługa dodatkowa – gry karciane. Stanęła ona tym samym obok popularnych już od wielu lat sportów wirtualnych. W mgnieniu oka zyskała na popularności, a obecnie jej obecność w ofercie bukmachera jest nie tylko dodatkiem, ale czymś, czego wielu typujących oczekuje. Firma GoBet, która dopiero rozpoczęła swoją działalność w Polsce, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Od początku swojej działalności zaoferowała ona swoim użytkownikom dostęp do tej usługi. Jak ona u niej wygląda i działa? Jakie gry karciane masz u niej do dyspozycji?

gobet gry karciane
Gry karciane u bukmachera GoBet – w co można grać?

Czym są i jak działają gry karciane w GoBet?

Gry karciane to usługa dodatkowa, która jest dostępna całodobowo i pozwala na szybkie zawieranie i rozwiązywanie zakładów. Stawiasz w niej na rozgrywane na żywo rozdania w popularnych grach karcianych, symulowane przez prawdziwą krupierkę. W ten sposób obstawiać możesz legalny poker, ale i wiele innych gier (ich pełna lista – poniżej).

Gry karciane działają w formule przypominającej możliwe do obstawiania mecze na żywo. Oznacza to, że jesteś tu w stanie oglądać transmisję symulowanego rozdania, a w jej trakcie podejmujesz decyzje bukmacherskie uzależnione od tego, co aktualnie dzieje się na stole. Rynki na zakłady są tutaj dynamiczne, a na obstawianie masz zaledwie kilka sekund. Już po tym czasie zakłady są rozwiązywane. Formuła typowania jest tutaj zatem bardzo szybka. Nikt nie zmusza Cię oczywiście do obstawiania każdego kolejnego rozdania. Sam decydujesz, kiedy wejść do typowania.

Jakie gry karciane pozwala obstawiać GoBet?

GoBet serwując swoją usługę gier karcianych posługuje się współpracą z najpopularniejszym na świecie jej dostawcą – firmą TVBet. W związku z tym już na start bukmacher miał okazję zaoferować wiele pozycji, które najlepsi bukmacherzy w Polsce wprowadzili do swojej oferty dopiero po jakimś czasie. Aktualnie możesz u niego typować między innymi:

  • wojnę – najprostsza i najbardziej znana w Polsce gra karciana u bukmachera GoBet dostępna jest w kilku odmianach – w swojej najpopularniejszej wersji klasycznej, w opcji Andar Bahar oraz w wersji z “Plusem”,
  • poker – poker to najpopularniejsza gra karciana na świecie, a w GoBet występuje on w dwóch odmianach – klasycznej (Texas Hold’em) oraz w indyjskiej,
  • blackjack – kolejna ze znanych i lubianych gier, odbywająca się na znanych powszechnie zasadach – bez większych innowacji.

Oczywiście musisz mieć na uwadze, że bukmacher stale się rozwija. Podobnie więc, jak inni legalni bukmacherzy online, będzie zapewne stale poszerzał swoją ofertę na gry karciane, starając się uczynić ją atrakcyjniejszą i bardziej zróżnicowaną.

Na dodatkowy bonus w postaci 30 PLN freebetu wystarczy w GoBet kod promocyjny, który na ten rok brzmi: BETONLINE.

GoBet bonus 1000 PLN + 30 PLN freebet
GoBet bonus 1000 PLN + 30 PLN freebet

Co warto wiedzieć o usłudze gier karcianych tego bukmachera?

Nie ulega wątpliwości, że gry karciane mogą być dla Ciebie nowością. Zwłaszcza jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, albo też do tej pory obstawiałeś stacjonarnie. Warto jeszcze dodać, że kursy bukmacherskie na gry karciane potrafią być bardzo wysokie. Poniżej znajdziesz kilka ważnych faktów, które powinieneś tutaj wiedzieć, a które z pewnością pomogą Ci w codziennym korzystaniu z tej usługi.

  • Gry karciane to usługa dostępna całodobowo, każdego dnia tygodnia i roku. Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty głównej, jaką serwują najlepsi bukmacherzy online.
  • Typowanie gier karcianych odbywa się przy użyciu środków z salda głównego – z tego samego, z którego płacisz za standardowe zakłady bukmacherskie.
  • GoBet na specjalnej podstronie tłumaczy dokładnie, jak działa każda z gier – jeśli więc potrzebujesz pomocy, tutaj ją uzyskasz.
  • W każdej chwili możesz zobaczyć wyniki poprzednich rozdań, a nawet fragmenty transmisji właśnie z nich – wystarczy, że udasz się do przeznaczonego temu działu.
  • Gry karciane często nie generują obrotu bukmacherskiego, który jest wymagany w przypadku niektórych bonusów bukmacherskich. Musisz mieć to na uwadze, zawsze czytając regulamin konkretnej promocji.
  • Wszystkie obecnie dostępne transmisje gier karcianych w GoBet są dostępne w języku angielskim – niewykluczone jednak, że buk – jak inne firmy bukmacherskie – zaoferuje kiedyś polskie stoły.

5 / 5. Ocen: 44

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button