Forbet bonus powitalny. 2000 PLN + kod na freebet 50 PLN!

Każdy nowy gracz bukmachera Forbet może otrzymać do 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach. Do odebrania jest także kod bonusowy na freebet 50 PLN!

Forbet bonus powitalny. 2000 PLN + kod na freebet 50 PLN!
Forbet bonus powitalny. 2000 PLN + kod na freebet 50 PLN!

Forbet rejestracja online

Założenie konta w Forbet nie wymaga niczego szczególnego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę tej marki, a następnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Obecnie zajmuje to maksymalnie kilka chwil.

Warto przy rejestracji zastanowić się nad wpisaniem kodu promocyjnego. Wpisując słowo „BETONLINE” możesz otrzymać aż 50 PLN ekstra jako freebet! Oczywiście, wszystko to poza standardowym regularnym bonusem.

forbet obstawianie
forbet obstawianie

Bonus powitalny w Forbet

Forbet kod promocyjny to – oczywiście – jeszcze nie wszystko. Najważniejszy aspekt promocji na start to premie za depozyty. Na ten moment do zgarnięcia jest do 2000 PLN!

Im więcej zdeponujesz, tym lepiej, ponieważ każdy bonus przyznawany jest w formie procentu od wpłaty. Najbardziej pokaźna premia jest za wpłatę numer jeden, co widać na poniższej rozpisce:

  • I wpłata – 100% do 1000 PLN
  • II wpłata – 75% do 500 PLN
  • III wpłata – 50% do 500 PLN

Niestety, na ten moment bukmacher ten nie ma w ofercie czegoś jak bonus bez depozytu. Nie jest jednak wykluczone, że wkrótce i coś takiego się pojawi!

Oferta obowiązuje od 6 czerwca do 31 sierpnia.

Interesują cię podobne promocje bukmacherskie? Śledź naszą stronę, a na pewno nie przegapisz żadnego istotnego bonusu u legalnych bukmacherów!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button