Terminale Fortuna, czyli automaty do obstawiania meczów

Czym są dostępne dla klientów bukmachera Fortuna terminale? Czy automaty do obstawiania meczów to coś dla każdego i jakie korzyści wiążą się z graniem właśnie na nich, a nie w sposób tradycyjny?

Terminale Fortuna, czyli automaty do obstawiania meczów
Terminale Fortuna, czyli automaty do obstawiania meczów

Legalne automaty u bukmachera. O co chodzi?

Nie wszyscy wiedzą o tym, że mamy w Polsce legalne automaty, które pozwalają na obstawianie meczów w punktach stacjonarnych, ale bez konieczności podchodzenia do kasy. Nie wszyscy chcą korzystać z pomocy doradcy klienta, a tym bardziej nie zawsze mamy możliwość czekania w kolejce na zawarcie zakładów. Terminale Fortuny to właśnie coś, co przydaje się chociażby w takich sytuacjach.

Jak można w najprostszy sposób zdefiniować automaty do obstawiania Fortuna? To maszyny, które zawierają pełną ofertę zakładów, ale nie wymagają od nas ani posiadania konta internetowego, ani załatwiania sprawy w sposób tradycyjny, czyli tak, jak ma to miejsce w przypadku grania w standardowych punktach naziemnych.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Zakłady bukmacherskie Fortuna cały czas wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, a terminale wydają się być na to najlepszym dowodem. Chwali je w sieci bardzo wiele osób, a pozytywnych komentarzy zdaje się cały czas przebywać. Dlaczego tak właśnie się dzieje? Powodów jest wiele!

Fortuna terminale bukmacherskie. Jakie są korzyści z grania?

Jeżeli ktoś korzysta na co dzień z obstawiania na www.eFortuna.pl, prawdopodobnie w ogóle nie będzie rozważał korzystania z terminali. Mają one jednak w sobie wiele ciekawych funkcji, które na pewno doceni sporo osób.

Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, iż terminale Fortuna to szansa na korzystanie z tak zwanych Happy Hours 24/7. To specjalna promocja, dzięki której możliwe jest obstawianie bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi aż o 14%. Jeszcze do niedawna tego typu bonusy kojarzyły się jedynie z graniem online, a jak widać – niesłusznie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W terminalu możemy również sami dokonywać typowania, więc nie ma ryzyka, że coś zostanie źle spisane przez kasjera, a my nie zauważymy jego błędu. Dodatkową korzyścią jest możliwość korzystania z wielu innych premii jako chociażby bonusy AKO.

Fortuna terminale to również, rzecz jasna, brak konieczności stania w kolejce, o czym wspominaliśmy. Na stronie bukmachera znajdziemy również informację o tym, iż „Unikalną cechą maszyn w punktach jest wyjątkowo wysoki stopień komplementarności z naszą regularną ofertą, m.in. możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie„.

Fortuna punkty naziemne
Fortuna punkty naziemne – obstawianie w automatach

Punkty stacjonarne Fortuna. Obstawianie w oddziałach naziemnych

Mimo że bukmacher legalny Fortuna kojarzy się już głównie z internetem, to właśnie on posiada największą w Polsce sieć punktów naziemnych. Obecnie oddziałów Fortuny jest ponad 500, a zatrudnia się w nich więcej niż 700 osób.

Najwięcej oddziałów bukmachera Fortuna znajdziemy przede wszystkim w dużych miastach, ale trzeba podkreślić, że punkty tej marki bez problemu spotkać można też w mniejszych miejscowościach. Jeżeli jeszcze nigdy nie odwiedzaliśmy punktów Fortuny, być może zachęcą nas do tego właśnie przygotowane przez nią terminale do obstawiania meczów.

Będziemy bacznie przyglądać się temu, jak funkcjonują dostępne w punktach Fortuna automaty do gry oraz jak oceniane są przez typerów. Miejmy nadzieję, że będzie to projekt rozwijający się bez przerwy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 5

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button