LVBET i NobleBet – porównanie ofert

Znalezienie odpowiedniego bukmachera jest kluczowe dla zapewnienia sobie maksymalnej radości z zakładów bukmacherskich. Jeśli dopiero przymierzasz się do założenia konta to powinieneś koniecznie zapoznać się z naszym zestawieniem. Przygotowaliśmy w nim krótkie porównanie ofert dwóch zdecydowanie najlepszych bukmacherów – LVBET oraz NobleBet.

Oferta LVBET

Zakłady przedmeczowe

Głównym powodem, dla którego coraz więcej osób decyduje się na założenie konta w LVBET jest szeroki wybór różnorodnych propozycji z dziedziny sportów klasycznych, e-sportu oraz sportów wirtualnych.

Gracze, którzy szczególnie upodobali sobie piłkę nożną z pewnością ucieszą się na wiadomość, że operator zapewnia bardzo szeroki wybór. Na czas przygotowania zestawienia dostępnych jest aż 686 pozycji, zawierających wszystkie czołowe ligi piłkarskie. Jednak LVBET dobrze wie, że piłka nożna to nie wszystko. Z pewnością miłośnicy tenisa ziemnego, koszykówki czy hokeja na lodzie docenią ofertę tego operatora.

Zakłady na żywo, e-sport i sport wirtualny

Oferta na żywo jest mniej rozbudowana, jednak w dalszym ciągu zapewnia wiele możliwości. Każdy gracz może wybrać najciekawsze propozycje, korzystając przy tym z dostępu do transmisji wideo.

Co ciekawe, LVBET równie duży nacisk kładzie na ofertę e-sportu. Znajdziemy tu wszystkie perełki, które cieszą się największym zainteresowaniem, w tym CD Go czy LoL.

Tutaj LVBET postawił przede wszystkim na klasykę, skupiając się na piłce nożnej, tenisie i wyścigach, w tym kolarstwie.

Oferta NobleBet

Zakłady przedmeczowe

Ten bukmacher również skupił się w szczególności na wysokiej różnorodności wydarzeń przedmeczowych. Gracze dostają naprawdę duży wybór, w tym znacznie większy w przypadku piłki nożnej (nawet 986 wydarzeń w tym samym czasie). To sprawia, że swoją wymarzoną ofertę znajdą nie tylko wielbiciele klasycznych, najwyższych lig, ale również pasjonaci wydarzeń niszowych.

Jednak co ważne, NobleBet.pl nie ograniczył się wyłącznie do jednej kategorii. Gracze mogą się zdecydować na typowanie wielu innych dyscyplin, w których również otrzymując duży wybór wydarzeń. Co ciekawe, u tego operatora znajdzie się również propozycja skierowana do miłośników szachów.

Zakłady na żywo, e-sport i sport wirtualny

Tutaj śladem LVBET.pl również nie znajdziemy tak rozbudowanej oferty, jednak jest to też poniekąd ściśle powiązane z liczbą wydarzeń odbywających się w danej chwili. Warto przy tym pamiętać, że operator stara się zaproponować jak najwięcej ciekawych pozycji (na tą chwilę jest ich aż 26, w tym 9 dotyczących piłki nożnej).

Wielbiciele typowania e-sportu mogą być zawiedzeni. NobleBet skupił się w swojej ofercie na dwóch najpopularniejszych tytułach (CS Go i LoL), a resztę można powiedzieć po prostu ujął w zestawieniu. Z pewnością jest to ściśle powiązane z zainteresowaniem klientów, jednak w naszej ocenie pozostaje lekki niedosyt.

Sport wirtualny od Noble to aż siedem kategorii, w tym poza klasykami – wyścigi rydwanów.

Porównanie ofert obu operatorów pozwala nam stwierdzić, że wyniki pod tym względem są mocno wyrównane. Oczywiście w NobleBet znajdziemy więcej wydarzeń piłkarskich, z kolei w LVBET możemy przebierać w ofertach e-sportu, jednak to co najważniejsze jest u każdego – duży wybór najwyższych lig i najważniejszych wydarzeń ze świata sportu.

Gdybyśmy jednak musieli przyznać punkty, to tutaj zwycięstwo należałoby do NobleBet.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button