Minimalna wpłata do STS. Ile trzeba przelać?

Zastanawiasz się, ile wynosi minimalna wpłata do bukmachera STS? W naszym materiale dowiesz się, jaką kwotę można przelać na obstawianie, by zostało to zaakceptowane!

Minimalna wpłata do STS. Ile trzeba przelać?
Minimalna wpłata do STS. Ile trzeba przelać?

STS wpłata. Jak przelać pieniądze, by obstawiać?

Jeżeli chcemy rozpocząć obstawianie meczów w STS, nie od razu potrzebujemy pieniędzy. Na stronie www.STS.pl można założyć konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” i tym samym otrzymać 29 PLN bez depozytu. Po odebraniu tej premii, nie pozostaje już nic innego jak wpłata do STS, by zagrać kolejne kupony.

Jak każdy legalny bukmacher, marka STS może oferować swoim klientom tylko takie metody płatności, które są w stu procentach legalne i zgodne z przepisami. O ile w STS wypłata wygranej może być realizowana tylko z wykorzystaniem konta bankowego, złożenie depozytu to coś zupełnie innego.

Betfan darmowy bonus
Betfan darmowy bonus

Aktualnie na stronie internetowej marki STS najpopularniejsza jest wpłata kartami MasterCard oraz Visa, jednak nie można też zapominać o pozostałych sposobach przelewania środków. Wśród nich znajdziemy:

  • BLIK
  • PayU
  • Dotpay
  • PaySafeCard
  • PayPar
  • Skrill
  • Neteller

Ciekawą opcją jest też wpłata w punktach STS, czyli w lokalach bukmachera usytuowanych na terenie całego kraju. W tym ostatnim przypadku nie ma jakichkolwiek limitów jeśli chodzi o kwoty.

Minimalna wpłata do STS. Ile trzeba dodać do konta?

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na to, by grać na bardzo duże stawki. Na szczęście, w STS minimalna wpłata to kwota, która jest w zasięgu dosłownie każdego typera. Limity różnią się w zależności od tego, jaką metodą płatności wybierzemy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku metod BLIK, PayU, DotPay, Paysafecard oraz lokali STS wpłata minimalna to 1 PLN. Przydaje się to, gdy na koncie mamy – na przykład – 1,74 PLN, a więc do zagrania najmniejszego kuponu potrzeba nam kilkudziesięciu groszy.

Wpłata do STS
Wpłata do STS

Najwięcej trzeba wpłacić, decydując się na Skrill lub Neteller. W przypadku tych portfeli elektronicznych dozwolony jest depozyt w wysokości co najmniej 30 PLN. Spory próg mamy również w przypadku PayPay. Wynosi on dokładnie 20 PLN.

Jaki bukmacher najlepszy dla początkujących, czyli gdzie można grać za najmniej

Początkujący gracze nie chcą grać za duże pieniądze i często poszukują stron, które pozwalają na obstawianie za możliwie najniższą stawkę. W przypadku www.STS.pl kupon można zagrać już za 2 PLN i to – między innymi – właśnie dlatego ten portal jest tak często wybierany przez typerów – zarówno tych doświadczonych, jak i dopiero raczkujących w całej branży.

Nie można zapominać również o tym, że bardzo istotna jest sprawność realizacji zleceń finansowych. W STS wypłaty wygranych do 5000 PLN realizowane są w mniej niż kwadrans, natomiast wpłacone środki pojawiają się na koncie od razu po naszym zatwierdzeniu przelewu, czyli – natychmiastowo!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button