Co zrobić, gdy skradziono nam konto bukmacherskie?

Niemiłe życiowe sytuacje to nieodłączny element codzienności. Każdy z nas potrafi czasem gdzieś zostawić telefon, zgubić pieniądze albo paść ofiarą oszustwa. Co zrobić, gdy zostanie skradzione konto u bukmachera?

Co zrobić, gdy skradziono nam konto bukmacherskie?
Co zrobić, gdy skradziono nam konto bukmacherskie?

Jak chronić konto bukmacherskie?

Warto wiedzieć, jak chronić konto bukmacherskie. Bo chociaż wypłata środków do banku osoby trzeciej nie jest możliwe, o tyle już celowe przegrywanie – tak. Jeżeli więc ktoś postanowi dla zabawy wyczyścić nas z pieniędzy, zrobi to z ogromną łatwością. Na szczęście, są sposoby, by maksymalizować bezpieczeństwo, a tym samym minimalizować ryzyko kradzieży profilu.

Legalny bukmacher Fortuna – graj już teraz!

Nigdy nie możemy być niczego pewni na sto procent, ale to nie oznacza, że nie warto robić niczego. I to bez względu na to czy naszym konikiem jest gra przez komputer, czy też obstawianie meczów w telefonie. Urządzeń przenośnych obecnie korzysta się coraz częściej i nic dziwnego, że na nie także powstaje coraz więcej wirusów i tego typu niebezpiecznych narzędzi.

Porady nie tylko dla początkujących

Przede wszystkim – nigdy nie możemy logować się na strony inne, niż oficjalna naszego bukmachera. Pamiętajmy też, by sprawdzać, czy przy adresie witryny znajduje się zielona kłódeczka. Jeżeli jej nie ma, a zawsze jest, może to oznaczać, iż jest coś nie tak ze stroną i warto mieć się na niej na baczności.

Kolejna bardzo ważna rzecz – nigdy pracownicy bukmachera w wiadomościach do nas nie żądają podania danych do logowania. Takie są im po prostu niepotrzebne. Nie ma także opcji, by jakiś legalny bukmacher wymagał instalacji programów na smartfony czy tym bardziej PC-y.

hasło do bukmachera

Jeżeli już chcecie coś pobrać, na przykład apkę firmy bukmacherskiej, róbcie to jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony. Nawet jeżeli w danym momencie jest ona niedostępna, nie proście nikogo o „instalkę” oraz tego typu rzeczy. Buk bierze odpowiedzialność tylko za swoją witrynę. Gdyby z nią było coś w ostateczności nie tak, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by żądać rekompensaty za ewentualne straty.

Skradzione konto. Co teraz?

A co jeżeli już skradziono nam konto? Rzecz pierwsza i najważniejsza – upewnić się, czy aby na pewno taka sytuacja miała miejsce. Przecież każdemu z nas może zdarzyć się zapomnieć hasła czy e-maila. Jeżeli jednak rzeczywiście okaże się, że padliśmy ofiarą hakera, należy bezzwłocznie poinformować o tym Biuro Obsługi Klienta danej firmy bukmacherskiej. Polecamy dzwonienie na infolinię, a nie pisanie e-maili, gdyż ta druga droga jest znacznie bardziej czasochłonna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button