Nowy trener Arsenalu. Kto faworytem bukmacherów?

Arsene Wenger ogłosił w kwietniu, że po sezonie nie będzie już pierwszym trenerem Arsenalu Londyn. Kto zajmie miejsce legendarnego szkoleniowca? Firmy bukmacherskie przyjmują już zakłady na to wydarzenie! Sprawdźcie, kto ich zdaniem jest największym faworytem! 

Nowy trener Arsenalu. Kto faworytem bukmacherów?
Nowy trener Arsenalu. Kto faworytem bukmacherów?

Wenger stał się prawdziwą legendą Arsenalu. Pod jego wodzą wychowało się wielu wspaniałych zawodników, a młodsi kibice tak naprawdę nie pamiętają „Kanonierów” z innym szkoleniowcem. Pewna epoka dobiega jednak końca, gdyż w 2018 roku, a dokładnie w sezonie 2018/2019 wspomniany pan nie będzie już trenerem klubu z Londynu. Bez względu na to, kto go zastąpi, na pewno będzie miał wysoko podniesioną poprzeczkę.

Zakłady na nowego trenera Arsenalu można znaleźć u bukmachera Fortuna. Lista potencjalnych kandydatów jest niezwykle długa, ale wśród nich jest zaledwie kilku faworytów, których szczególnie należy brać pod uwagę. Trzeba jednocześnie liczyć się z tym, że „Kanonierzy” nie lubią zmian, dlatego też można zakładać, że nowo zatrudniona postać będzie pracowała naprawdę długo.

Typy na trenerów Arsenalu 2018
Typy na trenerów Arsenalu 2018

Gdybyśmy brali pod uwagę jedynie kursy, największe szanse na zostanie trenerem Arsenalu ma legenda tego klubu, Patrick Vieira. Niemałe szanse daje się także takim osobistościom jak Brendan Rodgers oraz Thomas Tuchel. Co ciekawe, bukmacherom dość prawdopodobne wydaje się także, że w Londynie pracę rozpocznie Carlo Ancelotti bądź Joachim Loew.

A kto raczej nie ma wielkich szans na zatrudnienie w Arsenalu? Cóż, na końcu listy znajduje się Dennis Bergkamp, a tuż przed nim Lucien Favre. Gdyby ktoś zdecydował się postawić nawet 100 złotych na któregokolwiek z nich, będzie mógł zdobyć aż 25-krotność wniesionej stawki!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button