50.000 PLN do wygrania w konkursie Fortuny!

Jesteś ekspertem od Ligi Mistrzów? Przekonaj o tym samego siebie i innych. W najnowszej promocji Fortuny za poprawne wytypowanie 10 meczów elitarnych piłkarskich rozgrywek można zyskać aż 50.000 PLN!

50.000 PLN do wygrania w konkursie Fortuny!
50.000 PLN do wygrania w konkursie Fortuny!

Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów w piłce nożnej w sezonie 2018/19. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz posiadać konto na stronie Fortuny bądź też zagrać w punkcie stacjonarnym kupon spełniający warunki podane w regulaminie akcji.

Mimo że wśród graczy ogromną popularnością cieszą się obecnie bonusy bez depozytu, trzeba przyznać, że promocja Fortuny robi naprawdę pozytywne wrażenie. Wystarczy wytypowanie poprawne 10 spotkań, by zyskać 50.000 PLN! Takiej oferty na polskim rynku nie było już od dawna!

Co trzeba zrobić, by wygrać nagrodę główną w promocji „Ekspert do potęgi”? Zagraj za co najmniej 10 PLN kupon składający się tylko i wyłącznie z dziesięciu meczów z tej samej kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów. Liczą się tylko zakłady pre-match, co całkowicie wyklucza typowanie na żywo!

Do kiedy trwa promocja? Do momentu aż komuś uda się zgarnąć nagrodę główną! Nie warto więc odpuszczać sobie żadnej kolejki – druga okazja na zdobycie takich środków może się szybko nie powtórzyć!

A wy macie już swoje typy na Ligę Mistrzów?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button